TP-Link Tapo C510W

Çözünürlük Biçimi:
2K
Piksel Sayısı:
Zoom (Yakınlaştırma):
Yok
Görüş Açısı (Geniş):
82.3 °
Panoramik Çekim:
Var
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:

TP-Link Tapo C510W Fiyatları

TP-Link Tapo C510W 2K Dış Mekan Wi-Fi Güvenlik Kamerası

Satıcı: Gamers_Arena

1.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1969.00
TP-LINK Tapo C510W 2K Dış Mekan Yatay/Dikey 512GB Hafıza Destekli Wi-Fi Güvenlik Kamerası

Satıcı: Gamers Arena

2.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2109.00
TP-LINK Tapo C510W 2K Dış Mekan Yatay/Dikey 512GB Hafıza Destekli Wi-Fi Güvenlik Kamerası

Satıcı: Nethouse

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2199.00
TP-Link Tapo C510W 2K Dış Mekan Wi-Fi Güvenlik Kamerası

Satıcı: mrketpro

2.224,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2224.11
Tp-link Tapo C510W Dış Mekan Wi-Fi 2K QHD Renkli Gece 360° AI İnsan Ip65 microSD/Bulut 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 2399.00
TP-LINK TAPO C510W 360° DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA 2K

6 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 2399.00
Tapo C510W, 2k Dış Mekan Wi-Fi Güvenlik Kamerası, Hareket Tespit/takibi, 360°, IP65 Su Geçirmez, Renkli Gece Görüşü, Çift Yönlü Ses, Bulut/yerel Depolama, Sesli ve Işıklı Alarm

Satıcı: StarLink

5.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 5249.00
TP-Link Tapo C510W-128GB 2K 3MP 360° WiFi Dış Mekan Güvenlik Kamerası + 128GB SD Kart Dahil – IP65 Su Geçirmez, Hareket

Satıcı: atesavm

5.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 5830.00
Braventa Collection Tp-Link Tapo C510W, 2k Dış Mekan Wi-Fi Güvenlik Kamerası, Hareket Tespit/takibi, 360°, IP65 Su Geçir

Satıcı: Braventa Collection

5.872,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 5872.34

TP-Link Tapo C510W Fiyat Geçmişi

TP-Link Tapo C510W Temel Özellikleri

2K
Yok
82.3 °
Var
İki Yönlü Sesli İletişim:
Var

TP-Link Tapo C510W Özellikleri

GÜVENLİK GÜVENLİK

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/2.8 inç
• Çözünürlük Biçimi 2K
• Piksel Sayısı 1296 p
• Etkin Piksel 3 MP
• Kare Hızı 15 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 82.3 °
• Panoramik Çekim Var
• Hareket Yönü Yatay Dikey
• Hareket Kabiliyeti (Yatay) 360 °
• Hareket Kabiliyeti (Dikey) 130 °
• Odak Uzaklığı (Geniş) 3.9 mm
• Zoom (Yakınlaştırma) Yok
• Kayıt Türü Bulut Depolama Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• USB Yok
• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Versiyonu Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Frekansı 2.4 GHz
• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 90 mm
• Genişlik 123.8 mm
• Derinlik 123 mm
• Ağırlık 364 g

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

TP-Link Tapo C510W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.