Ttec IPDP-2330M-M-LITE

Çözünürlük Biçimi:
Piksel Sayısı:
Görüş Açısı (Geniş):
100 °
Gece Görüşü:
Var
Hafıza Kartı Desteği:
Var
Hafıza Kartı Tipi:
SD

Ttec IPDP-2330M-M-LITE Fiyatları

Ttec IPDP-2330M-M/SL-LITE 2MP 2.8mm Sabit Lensli IR IP Dome Kamera (TSS)

Satıcı: Bigem teknoloji

1.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1510.00
Ttec Ipdp-2330m-m/sl-lıte 2mp 2.8mm 30mt Dahili Sesli H265+ Ip67 Smart Led Ip Dome Kamera

Satıcı: onlinealisverisyap

1.516,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1516.46
Ttec Ipdp-2330m-m/sl-lıte 2mp 2.8mm 30mt Dahili Sesli H265+ Ip67 Smart Led Ip Dome Kamera

Satıcı: zmteknoloji

1.553,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1553.25
Ttec IPDP-2330M-M/SL-Lite 2mp 2.8mm Sabit Lens Dahili Sesli Gece Renkli IP Dome Kamera Sadece PoE İle Çalışır

Satıcı: nifbilişim

1.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 1719.00
Ttec IPDP-2330M-M/SL-LITE 2MP 2.8mm Sabit Lensli IR IP Dome Kamera (TSS)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

1.784,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1784.39
Ttec Ipdp-2330M-M/Sl-Lıte 2Mp 2.8Mm Sabit Lensli Ir Ip Dome Kamera (Tss)

Satıcı: ozkoseelektronik

1.928,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1928.30
Binbir Göz Bilgisayar Ttec IPDP-2330M-M/SL-LITE 2mp 2.8mm 30MT Dahili Sesli H265+ IP67 Smart LED Ip Dome Kamera

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

2.027,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 2027.24
Uravas Store Ttec IPDP-2330M-M/SL-LITE 2mp 2.8mm Sabit Lensli Ir Ip Dome Kamera (Tss)

Satıcı: Uravas Store

5.626,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 5626.56

Ttec IPDP-2330M-M-LITE Fiyat Geçmişi

Ttec IPDP-2330M-M-LITE Temel Özellikleri

100 °
Var
SD

Ttec IPDP-2330M-M-LITE Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜVENLİK GÜVENLİK

• Gece Görüşü Var
• Kızılötesi Algılama Mesafesi 30 m

GÖRÜNTÜ & KAYIT GÖRÜNTÜ & KAYIT

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Boyutu 1/3 inç
• Çözünürlük Biçimi Full HD
• Piksel Sayısı 1080 p
• Etkin Piksel 2 MP
• Kare Hızı 25 fps
• Görüş Açısı (Geniş) 100 °
• Görüş Açısı (Dar) 53 °
• Kayıt Türü Hafıza Kartı

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi SD
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 512 GB
• Wi-Fi Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 96 mm
• Genişlik 117 mm
• Derinlik 117 mm
• Ağırlık 0.24

BİLGİ & DÖKÜMAN BİLGİ & DÖKÜMAN

Ttec IPDP-2330M-M-LITE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.