Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TeknoMerkez
3.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3479.00 Unv Uniview Ipc2322sb-dzk-ı0 2mp Ip Ir Bullet KameraSatıcı: İkontechTeknoloji
5.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5500.00 Uniview Ipc2322sb-Dzk-I0 2Mp 2.7-13.5Mm Motorize Lens H.265+ Lighthunter Ir Bullet Ip KameraSatıcı: nifbilisim
5.773,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 5773.68 Uniview IPC2322SB-DZK-I0 2mp 2.7-13.5mm Motorize Lens H.265+ Lighthunter IR Bullet IP KameraSatıcı: NİF BİLİŞİM
6.088,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 6088.45 Uniview IPC2322SB-DZK-I0 2MP IP 2.7-13.5mm Motorize Lens H.265+ LightHunter TrueWDR Bullet Güvenlik KamerasıSatıcı: Simcom Bilişim
7.301,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 7301.00