Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Arçelik II 2000 M Infrared Isıtıcı Fiyatları

Arçelik Arc Iı 2000 M Infrared Isıtıcı (Teşhir Ürün) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Biggshop

2.547,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 2547.10
Arçelik Arc Iı 2000 M Infrared Isıtıcı

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

3.273,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 3273.30
Arçelik

Satıcı: ÇELİKBAŞLAR DTM

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4000.00
Arçelik ARC II 2000 M Infrared Isıtıcı 2000 Watt Gücüyle Estetik ve Fonksiyonel Çözüm

Satıcı: LOT | 5 yorum

4.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4050.00
Arçelik Arc Iı 2000 M Infrared Isıtıcı

Satıcı: Bursa Uğurlu Mağazaları

4.072,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 4072.60
Arçelik ARC II 2000 M Gri Infrared Isıtıcı 4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 4149.00
Arçelik ARC II 2000 M 2000 W Elektrikli Ayaklı infrared Isıtıcı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

4.246,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 4246.50
Arçelik Arc Iı 2000 M Infrared Isıtıcı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

4.259,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 4259.60
Arçelik Arc Iı 2000 M Infrared Isıtıcı

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

4.301,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 4301.68
Arçelik ARC II 2000 M 2000 W Elektrikli Ayaklı infrared Isıtıcı

Satıcı: gönülsokak

4.327,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 4327.17
Arçelik

Satıcı: Gönül Sokak

4.500,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4500.84

Arçelik II 2000 M Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Arçelik II 2000 M Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Filament Sayısı:

Arçelik II 2000 M Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 2.89 kg
• Yükseklik 8.5 cm
• Genişlik 184 cm
• Derinlik/Çap 6.8 cm
• Renk Seçenekleri Gri

Arçelik II 2000 M Infrared Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Arçelik II 2000 M Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.