Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Auhma AT1H 3000W PTC Isıtıcı Fiyatları

Auhma Fanlı Isıtıcı 3000W AT1H - 3000 W

Satıcı: GÜZELSOY ELEKTRONİK | 44 yorum

2.113,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2113.95
Auhma AT1H Elektrikli Isıtıcı Fan | 3000W Hızlı Isınma, 3 Kademeli Ayar, Sessiz Ptc Isıtma Teknolojisi - Yeşil

Satıcı: BRANDSHOPPİNGTR | 152 yorum

2.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2320.00
Auhma Heater Fanlı Isıtıcı At1h 3000 W

Satıcı: Eksik Sepeti

2.418,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2418.80
Auhma AT1H Heater 3000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: EksikSepeti

2.471,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 2471.94
auhma Elektrikli Isıtıcı Fan Gri | 3000W Hızlı Isınma, 3 Kademeli Ayar, Sessiz PTC Isıtma Tekno

Satıcı: Eksik Sepeti

2.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 2475.00
auhma Elektrikli Isıtıcı Fan Gri | 3000W Hızlı Isınma, 3 Kademeli Ayar, Sessiz PTC Isıtma Tekno

Satıcı: Şehirli Teknoloji Dünyası

2.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 2559.00
Auhma AT1H Elektrikli Isıtıcı Fan kırmızı | 3000W Hızlı Isınma, 3 Kademeli Ayar, Sessiz Ptc Isıtma Teknolojisi

Satıcı: BORIS GRUP OTOMOTİV MÜH

2.599,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2599.61
Auhma AT1H Elektrikli Isıtıcı Fan Yeşil | 3000W Hızlı Isınma, 3 Kademeli Ayar, Sessiz PTC Isıtma Teknolojisi

Satıcı: BORIS GRUP OTOMOTİV MÜH

2.649,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2649.77
Auhma Heater Fanlı Isıtıcı AT1H 3000 W

Satıcı: EKSİK SEPETİ

2.658,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 2658.00
Auhma At1h Elektrikli Isıtıcı Fan Yeşil 3000w Hızlı Isınma, 3 Kademeli Ayar, Sessiz Ptc Isıtma Tek

Satıcı: bagajon

2.693,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 2693.38
Auhma At1h Elektrikli Isıtıcı Fan Gri | 3000W Hızlı Isınma, 3 Kademeli Ayar, Sessiz Ptc Isıtma Teknolojisi

Satıcı: Bagajon

2.714,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 2714.50
Auhma AT1H Yeşil 3000W PTC Elektrikli Isıtıcı Fan Termostatlı ve Güvenli Isıtma

Satıcı: Tahaelektronik

2.870,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 2870.31
Auhma AT1H Yeşil 3000W PTC Elektrikli Isıtıcı Fan Termostatlı ve Güvenli Isıtma

Satıcı: Tahaelektronik

2.885,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 2895.91

Auhma AT1H 3000W PTC Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Auhma AT1H 3000W PTC Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok

Auhma AT1H 3000W PTC Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 3000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 2.5 kg
• Yükseklik 28.5 cm
• Genişlik 27 cm
• Derinlik/Çap 17 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Auhma AT1H 3000W PTC Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.