Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Awox Ecotec 2500W Infrared Isıtıcı Fiyatları

AWOX Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Trendinyeri

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 999.00
Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: AWOXTürkiye

1.001,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1001.00
Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı Beyaz

Satıcı: AWOXTürkiye

1.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 1023.00
Oyks Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Awox Türkiye

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1100.00
Awox Ufo Ecotec Beyaz Infrared Isıtıcı 2500 W Duvar Tipi Soba Fma011978

Satıcı: Awox Türkiye

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1100.00
Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Awox Türkiye

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1100.00
Awox Ecotec 2500 W Termostatlı Dış Mekan Elektrikli Duvar Tipi Infrared Isıtıcı

Satıcı: Sarf Bilisim

1.260,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1260.03
Awox Ecotec 2500W Infrared Elektrikli Isıtıcı – Termostatlı Isı Kontrolü, Alüminyum Gövde, Açık ve Kapalı Alan Kullanımı - Beyaz

Satıcı: ISIKAR | 596 yorum

1.293,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 1293.60
Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Tekno Sound

1.334,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1334.00
Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı Awox

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

1.350,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1350.95
Awox White Ecotec Infrared Isıtıcı Elektrikli Soba Isıtıcı 2500WATT-AYAKSIZ - Beyaz

Satıcı: TAYFUN OTOMASYON | 210 yorum

1.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 1450.00
Awox Isıtıcı Soba Ecotec Beyaz 2500 W

Satıcı: EFEFARUKAVM

1.549,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 1549.39
Awox Ecotec 2500 W Infrared Isıtıcı + Ayak (Gri)

Satıcı: EFEFARUKAVM

1.824,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 1824.43
Oyks Awox Ufo Ecotec Beyaz Infrared Isıtıcı 2500 W Duvar Tipi Soba

Satıcı: Teknomix

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 2199.00

Awox Ecotec 2500W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Awox Ecotec 2500W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok
Filament Sayısı:

Awox Ecotec 2500W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 3.2 kg
• Yükseklik 24 cm
• Genişlik 100 cm
• Derinlik/Çap 14 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri

Awox Ecotec 2500W Infrared Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Awox Ecotec 2500W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.