Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Filament Sayısı:

CVS DN-3002N 2500W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Cvs Dn 3002 Infrared Isıtıcı 2500 Watt Elektrikli Soba Isıtıcı - 2500 W

Satıcı: BOLTOPTAN | 9 yorum

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 949.00
Cvs DN 3002N Calore 2500 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: boltoptan

929,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 929.07
Cvs Dn 3002 Infrared Isıtıcı 2500 Watt Elektrikli Soba Isıtıcı - 2500 W

Satıcı: BOLTOPTAN | 2 yorum

969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 969.00
Cvs Dn 3002N Infrared Soba 2500W

Satıcı: BOLTOPTAN

1.046,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 1046.50
Cvs Dn 3002 İnfrared Isıtıcı 2500 Watt Elektrikli Soba Isıtıcı

Satıcı: BOLTOPTAN

1.046,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 1046.50
CVS DN-3002N 2500 W Infrared Duvar Tipi Isıtıcı

Satıcı: boltoptan

1.161,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1161.57
CVS DN 3002N İnfrared Duvar Tipi Isıtıcı 2500W Elektrikli Soba

Satıcı: BOL TOPTAN

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 1199.00
CVS DN-3002N CALORE 2500W INFRARED ISITICI

Satıcı: BOL TOPTAN

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 1199.00
Cvs 2500 W Isıtıcı

Satıcı: Akıllıelma

1.370,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 1370.80
Cvs 2500 W Isıtıcı

Satıcı: MUTFAK SULTANI HOME

1.375,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 1375.40

CVS DN-3002N 2500W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

CVS DN-3002N 2500W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok

CVS DN-3002N 2500W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

CVS DN-3002N 2500W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.