Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay

Delonghi Slim Style HSX2324F 2400W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

Delonghi Hsx2324f Slim Style 2400 W Kovektör Isıtıcı

Satıcı: Fırsatlar alemi

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 6499.00
DELONGHİ Hsx2324f Slim Style 2400 W Konvektör Isıtıcı

Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT

8.222,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 8222.04
Delonghi Hsx2324f Slim Style 2400 W Konvektör Isıtıcı

Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT

8.584,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8584.50
DELONGHİ Hsx2324f Slim Style 2400 W Konvektör Isıtıcı

Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT

8.648,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 8648.63
Delonghi HSX2324F 2400 W Termostatlı Elektrikli Zemin Tipi Konvektör Isıtıcı 25 m2

Satıcı: TAŞARAVM

8.836,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 8836.98
DELONGHİ Delonghi Konvektör Isıtıcı Hsx2324f

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

8.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 8940.00
DELONGHİ Hsx2324f Slim Style 2400 W Konvektör Isıtıcı

Satıcı: TAŞARAVM

9.199,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 9199.08
Delonghi HSX2324F 2400 W Termostatlı Elektrikli Zemin Tipi Konvektör Isıtıcı 25 m2

Satıcı: ÇAYYOLU HIRDAVAT

9.433,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 9433.50
Delonghi HSX2324F Slim Style 2400 W Konvektör Isıtıcı

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

18.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 18990.00

Delonghi Slim Style HSX2324F 2400W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Delonghi Slim Style HSX2324F 2400W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Devrilme Emniyeti:
Var

Delonghi Slim Style HSX2324F 2400W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Etki Alanı (en fazla) 25 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Donma Önleyici Termostat Turbo Fan 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2400 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 4.7 kg
• Yükseklik 46 cm
• Genişlik 68.3 cm
• Derinlik/Çap 13.5 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Delonghi Slim Style HSX2324F 2400W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.