Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

DeLonghi Dragon 4 2500W Yağlı Radyatör (2500 W) Fiyatları

DeLonghi Dragon4 2500 W Termostat Kontrollü 10 Dilim Yağlı Radyatör ile Güvenli Isıtma

Satıcı: Fırsat Dünyası | 543 yorum

9.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 9200.00
Delonghi Delonghi Dragon4 Trd41025 Radyatör

Satıcı: FırsatDünyası

9.099,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 9099.10
Delonghi Dragon4 TRD4 1025 2500 W Termostatlı 10 Dilim Elektrikli Zemin Tipi Yağlı Radyatör

Satıcı: Fırsat Dünyası

9.404,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 9404.05
Delonghi Dragon4 Radyator TRD41025

Satıcı: Defnesaglikspor

9.918,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 9918.09
Delonghi Dragon4 Radyator TRD41025

Satıcı: firsatdunyasii

10.009,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 10009.09
DELONGHİ Trd4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör

Satıcı: Tuğra Elektronik

10.119,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 10119.08
Delonghi Trd4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör

Satıcı: Karakaya Bilişim

10.119,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 10119.08
De'Longhi Trd41025 Dragon 10 Dilim Yağlı Radyatör

Satıcı: Veriko

10.997,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 11007.23
DELONGHİ Trd41025 Dragon4 Teknolojisi Akıllı Termostat 2500W Yağlı Radyatör

Satıcı: Fırsat Dünyası

11.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 11559.00
De'Longhi Trd4 1025 1500-2500 W 10 Dilim Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: TAŞARAVM

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 12009
De'Longhi DELONGHİ Trd4 1025 Dragon 4 10 Dilim Yağlı Radyatör

Satıcı: TAŞARAVM

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 12510
DELONGHİ Trd41025 Dragon4 Teknolojisi Akıllı Termostat 2500W Yağlı Radyatör

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 14999.00
Delonghi Dragon4 TRD4 1025 2500 W Termostatlı 10 Dilim Elektrikli Zemin Tipi Yağlı Radyatör

Satıcı: TAŞARAVM

15.674,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 15674.05
DeLonghi Dragon4 TRD41025 Radyatör 2500 W Güçlü Isıtıcı 10 Dilim Geniş Yüzey ile Etkili Isıtma

Satıcı: HFTeknoloji

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 16500.00

DeLonghi Dragon 4 2500W Yağlı Radyatör (2500 W) Fiyat Geçmişi

DeLonghi Dragon 4 2500W Yağlı Radyatör Ürün Ailesi

DeLonghi Dragon 4 2500W 2500 W (TRD41025) Yağlı Radyatör 2500 W 9.099,10 TL
DeLonghi Dragon 4 2000W 2000 W (TRD40820) Yağlı Radyatör 2000 W 12.999,00 TL

DeLonghi Dragon 4 2500W Yağlı Radyatör (2500 W) Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Dilim Sayısı:

DeLonghi Dragon 4 2500W Yağlı Radyatör (2500 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Yağlı Radyatör
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Dilim Sayısı 10 Dilim
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Anti-frost Özelliği Güç Gösterge Işığı Güvenlik Termostatı Kablo Sarma Yuvası 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Yükseklik 52 cm
• Genişlik 65 cm
• Derinlik/Çap 16 cm
• Renk Seçenekleri Gri

DeLonghi Dragon 4 2500W Yağlı Radyatör (2500 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.