Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Dreo Solaris Slim H3S 2000W Fanlı Fiyatları

Dreo Solaris Slim H3s Akıllı Elektrikli Isıtıcı (Distribütör Garantili)

Satıcı: EVOFONE

2.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 2799.20
DREO Solaris Slim H3S Akıllı Elektrikli Isıtıcı - Siyah

Satıcı: EVOFONE | 17 yorum

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 3499.00
DREO Solaris Akıllı Elektrikli Isıtıcı – İnce Tasarım,Hızlı Isıtma,Enerji Tasarruflu

Satıcı: EVOFONE

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3499.00
DREO Solaris Slim H3S Akıllı Elektrikli Isıtıcı (Distribütör Garantili)

Satıcı: EVOFONE

3.499,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3499.68
Dreo Solaris Slim Isıtıcı 3.532,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 3532.18
DREO Solaris Slim H3S Akıllı Elektrikli Isıtıcı (Distribütör Garantili)

Satıcı: EVOFONE

4.249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 4259
Dreo Smart Ptc Fan Heater Isıtıcı

Satıcı: EVOFONE

4.369,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 4369.05
DREO Solaris Slim H3s Akıllı Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: EVOFONE

4.556,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4556.07
DREO Solaris Slim H3s Akıllı Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: miekoturkiye

4.649,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4649.07
Dreo Smart Ptc Fan Heater Isıtıcı

Satıcı: MIEKO Türkiye

4.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 4749.05
DREO Solaris Slim H3S Akıllı Elektrikli Isıtıcı – İnce Tasarım, Hızlı Isıtma, Sessiz ve Enerji Tasarruflu

Satıcı: MIEKO

4.755,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4755.48
Dreo Solaris Slim Isıtıcı

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 4999.00

Dreo Solaris Slim H3S 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Dreo Solaris Slim H3S 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Dreo Solaris Slim H3S 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Fanlı/Seramik Isıtıcı
• Kontrol Şekli Mobil Uygulama Uzaktan Kumanda
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Akıllı Uygulama Sistemi Alexa Desteği Çocuk Kilidi Dokunmatik Kontrol Paneli Ekonomik mod Enerji Tasarrufu Google Asistan Desteği Led Ekran Otomatik Sıcaklık Kontrolü Salınım Özelliği Sesli Kontrol Desteği Sessiz Çalışma Taşınabilir Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 900 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 2.1 kg
• Yükseklik 40 cm
• Genişlik 15 cm
• Derinlik/Çap 15 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Dreo Solaris Slim H3S 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.