Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Filament Sayısı:

Dysis Art Plus DH-7452 2300W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Dysis Art Plus Htr-7423.E 2300 W Dış Mekan Isıtıcı - Siyah Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Plus

3.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3480.00
Dysis DH-7452 Art Plus Karbon Serisi IP65 Suya-Toza Dayanıklı 2300 W Siyah İç/Dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: Simfer

5.749,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 5749.08
Dysis DH-7486 Art Plus Karbon Serisi IP65 Suya-Toza Dayanıklı 2300 W Bej İç/Dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: Simfer

5.749,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 5749.08
Dysis DH-7452 Art Plus Karbon Serisi IP65 Suya-Toza Dayanıklı 2300 W Siyah İç/Dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: Simfer

6.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 6179.00
Art Plus Karbon Serisi Ip65 Suya-Toza Dayanıklı 2300 W Bej Uzaktan Kumandalı İç/Dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: SİMFER

8.507,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8507.60
Art Plus Karbon Serisi Ip65 Suya-Toza Dayanıklı 2300 W Siyah Uzaktan Kumandalı İç/Dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: SİMFER

8.507,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8507.60
Dysis Art Plus Karbon Serisi Ip65 Suya-Toza Dayanıklı 2300 W Siyah Uzaktan Kumandalı İç/Dış Mekan Isıtıcı Siyah

Satıcı: simfer

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 8809
Art Plus Karbon Serisi IP65 Suya-Toza Dayanıklı 2300 W Bej Uzaktan Kumandalı Iç/dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: Simfer

9.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 9269.00

Dysis Art Plus DH-7452 2300W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Dysis Art Plus DH-7452 2300W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok

Dysis Art Plus DH-7452 2300W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 15 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar
• Diğer Özellikler IP65 Toz ve Su Geçirmez Karbon Filament

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2300 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Yükseklik 14 cm
• Genişlik 62.2 cm
• Derinlik/Çap 13.2 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Dysis Art Plus DH-7452 2300W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.