Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Fakir Hobby S Premium 2000W Fanlı Fiyatları

Fakir Hobby S Premium 2000 W Yanmaz Gövdeli Fanlı Isıtıcı - Gri

Satıcı: Sizin Reyon

2.174,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2174.13
Fakir S Fanlı Isıtıcı Açık Gri

Satıcı: My Evim

2.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2180.00
Fakir Hobby S Premium 2000 W Fanlı Isıtıcı Gri

Satıcı: cazipfiyat

2.274,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2274.09
Fakir Hobby S Premium 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Sizin Reyon

2.274,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2274.10
Fakir Hobby S Premium Gri 2000 W Fanlı Istıcı

Satıcı: Sizin Reyon

2.279,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2279.05
Fakir S Fanlı Isıtıcı Açık Gri

Satıcı: Buevin

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2399.00
Fakir Hobby S Hl600 Açık Gri Premium Isıtıcı

Satıcı: Ersan Home

2.410,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2410.60
Fakir Hobby S Premium 2000 W Fanlı Isıtıcı 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2499.00
Fakir Hobby S Premium 1000 Watt Açık Gri Fanlı Isıtıcı Yanmaz Gövde ile Duvara Monte Edilebilir

Satıcı: Sizin Reyon | 200 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2599.00
Fakir Hobby S Premium Gri 2000 W Fanlı Istıcı

Satıcı: BUEVİN

2.611,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 2611.56
Fakir Hobby S Premium 2000 W Yanmaz Gövdeli Fanlı Isıtıcı - Gri

Satıcı: Buevin

2.639,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2639.04
Fakir Hobby S Premium 2000 Watt Yanmaz Gövdeli Fanlı Isıtıcı Beyaz Çocuk Odası İçin Güvenli Kullanım

Satıcı: Buevin | 200 yorum

2.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 2685.00
Fakir Hobby S Premium 2000 W Fanlı Isıtıcı Gri

Satıcı: arslanticaret

2.729,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2729.09

Fakir Hobby S Premium 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Fakir Hobby S Premium 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Duvar
Dikey
Var

Fakir Hobby S Premium 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Yükseklik 36 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik/Çap 15 cm
• Renk Seçenekleri Gri Kahverengi Siyah

Fakir Hobby S Premium 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.