Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Filament Sayısı:

Goldsun Aqua 2000W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Goldsun Aqua 2000 Watt Gsa20 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN MARKET

7.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 7371.00
Goldsun Aqua 2000 Watt Gsa20lg Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN MARKET

7.371,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 7371.00
Goldsun Aqua 2000 Watt GSA20LG Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah (Siyah)

Satıcı: Goldsunmarket

7.426,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 7426.08
Goldsun Aqua 2000 Watt GSA20LG Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: goldsunmarket

7.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 7452.00
Goldsun Aqua GSA20 2000W Suya Dayanıklı Kumandasız Dış Mekan Elektrikli Infrared Isıtıcı (Siyah)

Satıcı: Goldsunmarket

7.426,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 7436.08
Aqua 2000 Watt GSA20LG Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli Infrared Isıtıcı-Siyah - Siyah

Satıcı: GoldsunMarket

8.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 8100.00
Goldsun Aqua 2000 Watt Kumandasız IP55 Suya Dayanıklı Elektrikli Infrared Siyah Renk Dış Ortam Isıtıcısı

Satıcı: Goldsun Shop | 8 yorum

8.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 8100.00
Goldsun Aqua 2000 Watt GSA20LG Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

8.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 8100.00
GSA20P GOLDSUN AQUA PLUS 2000 W

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK

8.748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 8748.00
Goldsun Aqua Plus 2000 Watt GSA20P Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 8900.00
Goldsun Aqua GSA20P 2000 W Kumandalı Infrared Isıtıcı

Satıcı: goldsunmarket

9.039,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 9039.60
Goldsun Aqua GSA20P 2000 W Kumandalı Infrared Isıtıcı

Satıcı: goldsun

9.039,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 9039.60
GOLDSUN Aqua Plus 2000 Watt Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: DAYHAN

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 9720.00
GOLDSUN Aqua Plus 2000 Watt Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsun

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 9720.00

Goldsun Aqua 2000W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Goldsun Aqua 2000W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay

Goldsun Aqua 2000W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 20 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler IP55 Su Koruma

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 2.6 kg
• Yükseklik 11.9 cm
• Genişlik 50 cm
• Derinlik/Çap 11.2 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Goldsun Aqua 2000W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.