Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Goldsun Aqua GSU20 2000W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Goldsun Aqua 2000 Watt GSU20 Şemsiye Tip Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Bej

Satıcı: GOLDSUN

8.008,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 8008.60
Goldsun Aqua 2000 Watt Gsu20 Şemsiye Tip Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Bej

Satıcı: GOLDSUN MARKET

8.271,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8271.90
Goldsun Aqua 2000 Watt Gsu20 Şemsiye Tip Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Beyaz

Satıcı: GOLDSUN MARKET

8.271,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8271.90
GSU20 GOLDSUN Aqua Şemsiye Tipi 2000W Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: GOLDSUN BURADA

8.333,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 8333.71
Goldsun Aqua GSU20 2000W Suya Dayanıklı Dış Mekan Elektrikli Şemsiye Tipi Infrared Isıtıcı (Beyaz)

Satıcı: Goldsunmarket

8.333,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 8333.71
Goldsun Aqua 2000 Watt GSU20 Şemsiye Tip Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Bej

Satıcı: Goldsun Shop

8.362,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 8362.80
Goldsun Aqua GSU20 2000 W Şemsiye Altı Infrared Isıtıcı

Satıcı: goldsun

8.453,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 8453.70
Aqua 2000 Watt GSU20 Şemsiye Tip Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli Infrared Isıtıcı-Siyah - Siyah

Satıcı: mekanikürünler

9.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 9080.00
Goldsun Aqua GSU20 2000W IP55 Su Korumalı Şemsiye Aparatlı Dış Mekan Elektrikli Infrared Isıtıcı

Satıcı: GOLDSUNAVRUPA

9.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 9100
Goldsun Aqua 2000 Watt GSU20 Şemsiye Tip Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Bej

Satıcı: GoldsunDepo

9.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 9090.00
GOLDSUN AQUA 2000W ŞEMSİYE ALTI SUYA DAYANIKLI ELEKTRİKLİ ISITICI - BEYAZ

Satıcı: Goldsunmarket

9.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 9090.00
GOLDSUN AQUA 2000W ŞEMSİYE ALTI SUYA DAYANIKLI ELEKTRİKLİ ISITICI - BEJ

Satıcı: Goldsunmarket

9.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 9090.00

Goldsun Aqua GSU20 2000W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Goldsun Aqua GSU20 2000W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Dikey
Yok

Goldsun Aqua GSU20 2000W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 10 m²
• Kullanım Pozisyonu Dikey Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler IP55 Su Koruma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Ağırlık 4.1 kg
• Renk Seçenekleri Gri

Goldsun Aqua GSU20 2000W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.