Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Filament Sayısı:

Goldsun Nova 1500W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Goldsun Nova GSN15 1500 W Dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: GOLDSUN

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5500.00
Goldsun Nova GSN15 1500 W Infrared Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: GOLDSUN

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 5500.00
Goldsun Nova GSN15 1500 W Infrared Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK

5.535,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 5535.00
Goldsun Nova 1500 Watt Gsn15 Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN MARKET

5.596,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 5596.50
Goldsun Nova 1500 Watt GSN15 Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

5.638,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 5638.32
Goldsun Nova 1500w Kumandasız Elektrikli Isıtıcı Infrared Kullanım Alanları ile Ekonomik Isıtma

Satıcı: Goldsun Burada | 12 yorum

6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 6150.00
GOLDSUN Nova 1500 Watt Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: DAYHAN

6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6150.00
GOLDSUN Nova 1500 Watt Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsun

6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6150.00
Goldsun Nova 1500 Watt GSN15 Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

6.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 6150.00

Goldsun Nova 1500W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Goldsun Nova 1500W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay

Goldsun Nova 1500W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 15 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler Holojen Filament

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Goldsun Nova 1500W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.