Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Goldsun Nova GSN20 2000W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Goldsun Nova GSN20 2000 W Infrared Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK

6.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 6129.00
Goldsun Nova 2000 Watt GSN20 Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN

6.249,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 6249.99
Goldsun Nova 2000 Watt GSN20 Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK-TAYFUN CANDAŞ

6.265,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 6265.20
Goldsun NOVA 2000w Kumandasız Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: mekanikürünler | 11 yorum

6.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 6800.00
GOLDSUN Nova 2000 Watt Kumandasız Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: DAYHAN

6.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 6810.00
Goldsun Nova Plus GSN20P 2000 W Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: goldsun

6.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 6882.00
Goldsun Nova Plus GSN20P 2000 W Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: GoldsunShop

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 7200.00
Goldsun Nova Gsn20 2000 W Termostatlı Dış Mekan Elektrikli Duvar Tipi Infrared Isıtıcı

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK

7.587,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 7587.00
Goldsun Nova Plus 2000 Watt Gsn20p Kumandalı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN MARKET

7.671,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7671.30
Goldsun Nova Plus 2000 Watt GSN20P Kumandalı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

7.728,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7728.62
GOLDSUN Nova Plus 2000 Watt GSN20P Kumandalı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK-TAYFUN CANDAŞ

8.330,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 8330.00
Goldsun Nova Plus 2000 W (GSN20P) Kumandalı ve 5 Kademeli Siyah Renk Infrared Isıtıcı

Satıcı: Goldsun Burada

8.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 8440
Goldsun Nova Plus 2000 W (GSN20P) Kumandalı ve 5 Kademeli Siyah Renk Infrared Isıtıcı

Satıcı: GOLDSUNAVRUPA

8.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 8440
Goldsun Nova Plus 2000 W (GSN20P) Kumandalı ve 5 Kademeli Siyah Renk Infrared Isıtıcı

Satıcı: GoldsunDepo

8.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8440

Goldsun Nova GSN20 2000W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Goldsun Nova GSN20 2000W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok
Filament Sayısı:

Goldsun Nova GSN20 2000W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 20 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler Holojen Filament

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Goldsun Nova GSN20 2000W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.