Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Filament Sayısı:

Goldsun Supra 3000W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Goldsun Supra 3000 Watt Gss30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN MARKET

13.267,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 13267.80
Goldsun Supra 3000 Watt Gss30lg Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN MARKET

13.267,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 13267.80
Goldsun Supra GSS30LG 3000W Az Işıklı Göz Yormayan Su Geçirmez Açık Alan Kumandasız Elektrikli Infrared Isıtıcı

Satıcı: Goldsunmarket

13.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 13366.00
Goldsun Supra GSS30 3000W Suya Dayanıklı Dış Mekan Kumandasız Elektrikli Infrared Isıtıcı (Siyah)

Satıcı: Goldsunmarket

13.366,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 13366.00
Goldsun Supra Gss30 Beyaz 3000 W Dış Mekan Isıtıcı

Satıcı: GOLDSUN

13.413,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 13413.60
Goldsun Supra 3000 Watt GSS30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: goldsunmarket

13.413,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 13413.60
Goldsun Supra GSS30 3000W IP55 Su Korumalı Dış Mekan Kumandasız Elektrikli Siyah Renk Infrared Isıtıcı

Satıcı: GOLDSUNAVRUPA

14.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 14590
Goldsun Supra 3000 Watt GSS30LG Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GoldsunMarket

14.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 14580.00
Goldsun SUPRA (GSS30) Kumandasız IP55 Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Dış Ortam Isıtıcısı - Beyaz

Satıcı: Goldsun Shop | 2 yorum

14.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 14580.00
Goldsun Supra 3000 Watt GSS30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

14.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 14580.00
Goldsun Supra 3000 Watt GSS30LG Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

14.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 14580.00

Goldsun Supra 3000W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Goldsun Supra 3000W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok

Goldsun Supra 3000W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 25 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler IP55 Su Koruma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 3000 W
• Filament Sayısı 2 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Ağırlık 3.5 kg
• Yükseklik 16.6 cm
• Genişlik 83 cm
• Derinlik/Çap 9.5 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Goldsun Supra 3000W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.