Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Filament Sayısı:

Goldsun Supra 4000W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Goldsun Supra 4000 Watt GSS40 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: GOLDSUN

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 14000.00
Goldsun Supra GSS40LG 4000W Az Işıklı Göz Yormayan Su Geçirmez Açık Alan Elektrikli Infrared Isıtıcı (Siyah)

Satıcı: Goldsunmarket

14.274,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14274.00
Goldsun Supra 4000 Watt GSS40 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsun Shop

14.324,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 14324.40
Goldsun Supra GSS40 4000W Suya Dayanıklı Dış Mekan Kumandasız Elektrikli Infrared Isıtıcı (Siyah)

Satıcı: Goldsunmarket

14.402,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 14402.00
Goldsun Supra 4000 Watt Kumandasız IP55 Suya Dayanıklı Elektrikli Infrared Siyah Renk Dış Ortam Isıtıcısı

Satıcı: Goldsun Shop | 3 yorum

15.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 15570.00
Goldsun Supra 4000 Watt Kumandasız Az Işıklı IP55 Suya Dayanıklı Elektrikli Infrared Siyah Renk Dış Ortam Isıtıcısı

Satıcı: GoldsunMarket

15.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 15570.00
Goldsun Supra 4000 Watt GSS40 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

15.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 15570.00
Goldsun Supra 4000 Watt GSS40LG Düşük Işıklı Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsunmarket

15.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 15570.00
Goldsun Supra Plus GSS40P 4000 W Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: optimummuhendislik

16.572,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 16572.60
Goldsun Supra Plus GSS40P 4000 W Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: goldsunmarket

16.572,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 16572.60
GOLDSUN Supra Plus 4000 Watt Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK-TAYFUN CANDAŞ

17.530,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 17530.00
Goldsun Gss40P Supra Plus 2000 Halojen Infrared Isıtıcı, Siyah

Satıcı: Goldsun Burada

17.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 17830
Goldsun Gss40P Supra Plus 2000 Halojen Infrared Isıtıcı, Siyah

Satıcı: GoldsunDepo

17.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 17830
GOLDSUN Supra Plus 4000 Watt Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: Goldsun Shop

17.820,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 17820.00

Goldsun Supra 4000W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Goldsun Supra 4000W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay

Goldsun Supra 4000W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 25 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler IP55 Su Koruma

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 3.5 kg
• Yükseklik 16.6 cm
• Genişlik 83 cm
• Derinlik/Çap 9.5 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Goldsun Supra 4000W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.