Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W Infrared Isıtıcı (2000 W) Fiyatları

Goldsun Supra Plus GSS20PLG 2000 W Az Işıklı Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: goldsun | 3 yorum

9.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 9400.00
Goldsun Supra Plus 2000 Watt GSS20P Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK-TAYFUN CANDAŞ

9.696,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 9696.80
GOLDSUN SUPRA PLUS GSS20P BEYAZ 2000 W UZAKTAN KUMANDALI DIŞ MEKAN ISITICI

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK-TAYFUN CANDAŞ

9.696,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 9696.80
Goldsun Supra Plus 2000 Watt (GSS20P) ( Uzaktan Kumanda, 5 Kademe ve IP55 Suya Dayanıklı)

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK

9.936,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 9936.00
Goldsun Supra Plus 2000 Watt Az Işıklı (GSS20PLG) ( %80 Az Işık, Uzaktan Kumanda, 5 Kademe ve IP55 Suya Dayanıklı)

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK

9.936,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 9936.00
Goldsun Supra Plus GSS20P 2000 W Standart Işıklı Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: GOLDSUN BURADA

10.121,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 10131
Goldsun Supra Plus 2000W GSS20P Kumandalı Kademe Ayarlı Su Geçirmez Açık Alan Elektrikli Infrared Isıtıcı (Siyah)

Satıcı: Goldsunmarket

10.121,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 10131
Goldsun Supra Plus GSS20P 2000 W Standart Işıklı Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: goldsunmarket

10.377,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 10377.60
Goldsun Supra Plus 2000w Kumandalı IP55 Suya Dayanıklı Elektrikli Isıtıcı - Siyah

Satıcı: Goldsun Burada | 54 yorum

11.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 11000.00
Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W Uzaktan Kumandalı Su Korumalı Dış Mekan Elektrikli Beyaz Renk Infrared Isıtıcı

Satıcı: Goldsun Burada

11.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 11050
GOLDSUN SUPRA PLUS GSS20PLG 2000W AZ IŞIKLI GÖZ YORMAYAN KUMANDALI SUYA DAYANIKLI ELEKTRİKLİ ISITICI (Siyah)

Satıcı: GOLDSUNAVRUPA

11.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 11050
Goldsun Gss20P Supra Plus 2000 Halojen Infrared Isıtıcı, Siyah

Satıcı: GoldsunDepo

11.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 11050
Goldsun Az Işıklı Supra Plus 2000 Watt (GSS20PLG) -Siyah - 2000 W

Satıcı: Goldsun Burada | 1 yorum

11.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 11040.00
GOLDSUN Supra Plus 2000 Watt Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Beyaz

Satıcı: Goldsun

11.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 11040.00
GOLDSUN Supra Plus 2000 W

Satıcı: BANDORA

11.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 11040.00

Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W Infrared Isıtıcı (2000 W) Fiyat Geçmişi

Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W Infrared Isıtıcı Ürün Ailesi

Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W 2000 W Infrared Isıtıcı 2000 W 9.400,00 TL
Goldsun Supra Plus GSS40P 4000W 4000 W Infrared Isıtıcı 4000 W Fiyat bulunamadı

Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W Infrared Isıtıcı (2000 W) Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok
Filament Sayısı:

Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W Infrared Isıtıcı (2000 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler Halojen Tüpler IP55 Su Koruma

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 2.8 kg
• Yükseklik 16.6 cm
• Genişlik 55.5 cm
• Derinlik/Çap 9.5 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Goldsun Supra Plus GSS20P 2000W Infrared Isıtıcı (2000 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.