Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Filament Sayısı:

Goldsun Aqua GSA30 3000W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Goldsun Aqua GSA30 3000W Suya Dayanıklı Dış Mekan Elektrikli Infrared Isıtıcı (Siyah)

Satıcı: Goldsunmarket

12.486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 12486.00
Goldsun Aqua 3000 Watt GSA30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Beyaz

Satıcı: Goldsunmarket

12.486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 12486.00
Goldsun Aqua 3000 Watt GSA30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: goldsunmarket

12.530,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 12530.40
Goldsun Aqua 3000 Watt GSA30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Beyaz

Satıcı: goldsunmarket

12.530,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 12530.40
Aqua 3000 Watt GSA30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli Infrared Isıtıcı-Siyah - Siyah

Satıcı: GoldsunMarket

13.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 13620.00
Aqua 3000 Watt GSA30 Kumandasız Suya Dayanıklı Elektrikli Infrared Isıtıcı-Beyaz - Beyaz

Satıcı: GoldsunMarket

13.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 13620.00
GOLDSUN AQUA 3000W KUMANDASIZ SUYA DAYANIKLI ELEKTRİKLİ ISITICI - SİYAH

Satıcı: Goldsunmarket

13.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 13620.00
GOLDSUN Aqua Plus 3000 Watt Kumandalı Suya Dayanıklı Elektrikli İnfrared Isıtıcı-Siyah

Satıcı: DAYHAN

14.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 14910.00
GOLDSUN Aqua GSA30P 3000W Kumandalı Su Korumalı Açık Alan Elektrikli Infrared Isıtıcı

Satıcı: OPTİMUM MÜHENDİSLİK-TAYFUN CANDAŞ

14.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 14910.00

Goldsun Aqua GSA30 3000W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Goldsun Aqua GSA30 3000W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok

Goldsun Aqua GSA30 3000W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Etki Alanı (en fazla) 18 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler IP55 Su Koruma

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 3000 W
• Filament Sayısı 2 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Ağırlık 4.4 kg
• Yükseklik 11.9 cm
• Genişlik 90 cm
• Derinlik/Çap 11.2 cm
• Renk Seçenekleri Bronz

Goldsun Aqua GSA30 3000W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.