Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey

Hoogar German 2075 L 2000W Fanlı Fiyatları

Hoogar German 2075 L Black Oben Seri Oled Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Turbo Hızlı Isıtıcı

Satıcı: hoogar

3.975,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3975.68
Hoogar German 2075 L Black Oben Seri Oled Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Turbo Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

4.438,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 4438.67
Hoogar German 2075 L Grey Oben Seri OLED Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar Home

4.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4675.00
Hoogar German 2075 L Black Oben Seri OLED Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar Home

4.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4675.00
Hoogar German 2075 L Grey Oben Seri Oled Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Turbo Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

4.823,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 4823.00
Hoogar German 2075 L Black Oben Seri Oled Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Turbo Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

4.823,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 4823.00
Hoogar German 2075 L Grey Oben Seri Oled Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Turbo Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

5.059,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 5059.91
Hoogar German Grey Oben Seri OLED Şömineli Ekran Dijital Kule Tipi Turbo Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

5.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5999.99
Hoogar German OBEN Grey Series Seramik Kule Tipi Fanlı Isıtıcı Dijital Ekran Şömine Efektli Uzaktan Kumandalı - Gri

Satıcı: Hoogar | 14 yorum

6.185,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 6185.56

Hoogar German 2075 L 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Hoogar German 2075 L 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Hoogar German 2075 L 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Fanlı/Seramik Isıtıcı
• Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 35 m²
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Alev Efekti Ayarlanabilir Termostat Dijital Ekran Sessiz Çalışma Şömineli Taşınabilir Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 4 kg
• Yükseklik 64 cm
• Genişlik 22 cm
• Derinlik/Çap 15 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Siyah

Hoogar German 2075 L 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.