Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Hoogar German 2701 L 2000W Fanlı Fiyatları

Hoogar German 2701 L Black Oled Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Hızlı Isıtıcı

Satıcı: hoogar

3.487,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3487.43
Hoogar German 2701 L Black Oled Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

4.076,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4076.80
Hoogar German 2701 L White Oled Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

4.076,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4076.80
Hoogar German 2701 L White OLED Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar Home

4.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 4165.00
Hoogar German 2701 L Black OLED Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar Home

4.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 4165.00
Hoogar German 2701 L White Oled Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Seramik Fanlı Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

4.599,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 4599.91
Hoogar German 2701 L Black Oled Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Fanlı Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

4.599,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 4599.91
Hoogar German White OLED Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Seramik Fanlı Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

5.169,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5169.99
Hoogar German Black OLED Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Fanlı Hızlı Isıtıcı

Satıcı: Hoogar

5.169,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5169.99
Hoogar German 2701 L Siyah OLED Şömineli Ekran Dijital Göstergeli Kule Tipi Seramik Fanlı Isıtıcı - Gri

Satıcı: Hoogar | 7 yorum

6.399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 6399.99

Hoogar German 2701 L 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Hoogar German 2701 L 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Hoogar German 2701 L 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Fanlı/Seramik Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel Uzaktan Kumanda
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Alev Efekti Ayarlanabilir Termostat Led Ekran Salınım Özelliği Sessiz Çalışma Şömineli Taşınabilir Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 4.1 kg
• Yükseklik 66 cm
• Genişlik 22 cm
• Derinlik/Çap 13 cm
• Renk Seçenekleri Gri Siyah

Hoogar German 2701 L 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.