İtimat 10650 2000W Fanlı

Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İtimat 10650 2000W Fanlı Fiyatları

İtimat İtimat 5500 Mega XXL Smart Devrilme Emniyetli 2000w Isıtıcı

Satıcı: HDMTEKNOLOJİ

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 2250.00
İtimat İtimat 5500 Mega XXL Kule Tipi 2000W Infared Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: DE-KA

2.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2430.00
Itimat 5500 Mega Xxl Smart Devrilme Emniyetli 2000W Isıtıcı - 2000 W

Satıcı: EFE FARUK AVM | 6 yorum

2.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2550.00
İtimat 5500 Mega XXL Smart 2000 W Devrilme Emniyetli Isıtıcı

Satıcı: 1d3k

2.650,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 2650.50
İtimat İtimat 5500 Mega XXL Kule Tipi 2000W Infared Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: Ev Moda Merkezi

2.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2720.00
İtimat 10552 Dik Isıtıcı 2000 Watt

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.720,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 2720.90
İtimat Smart 5500 Isıtıcı Saç Gövde 2000W

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.720,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 2720.90
İtimat 10552 Dik Isıtıcı 2000 Watt

Satıcı: EFEFARUKAVM

2.741,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2741.23
İtimat 10552 2000 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: EfeFarukAvm

2.780,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 2780.70
İTİMAT SMART 5500 ISITICI SAÇ GÖVDE 2000W

Satıcı: EFE FARUK AVM

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 2990.00
İtimat 10552 Dikey Isıtıcı 2000W Alüminyum Gövde Siyah Ergonomik Tasarım İçin Kullanışlı

Satıcı: EFE FARUK AVM | 18 yorum

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 3450.00
İTİMAT CH-2020UM KÜÇÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI-SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLI TERMOSTAT=750-1250-2000W

Satıcı: NARGO

3.806,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3816.92
İTİMAT CH-2020UM KÜÇÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLI TERMOSTAT=750-1250-2000W

Satıcı: NARGO

4.152,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 4162.4

İtimat 10650 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

İtimat 10650 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

İtimat 10650 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

İtimat 10650 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.