Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

İtimat 2020B 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İtimat Petek Tipi Turbo Fanlı Konvektör Isıtıcı

Satıcı: DE-KA

3.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

1 3400.00
İtimat Petek Tipi Turbo Fanlı Konvektör Isıtıcı

Satıcı: HOMTİVA

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 3500.00
İTİMAT CH-2020B BÜYÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI-SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLANABİLİR TERMOSTAT=750-1250-2000W

Satıcı: NARGO

4.296,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 4306.98
İTİMAT CH-2020B BÜYÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLANABİLİR TERMOSTAT=750-1250-2000W (5264)

Satıcı: Vanchify

4.356,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 4356.96
İTİMAT CH-2020B BÜYÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLANABİLİ

Satıcı: Nargo

4.563,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 4563.45
DF İTİMAT CH-2020B BÜYÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLANABİLİR TERMOSTAT=750-1250-2000W (5250)

Satıcı: DAMLA ZÜCCACİYE HOME

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 4699.00
İTİMAT CH-2020B BÜYÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLANABİLİ

Satıcı: Durukar Ticaret

5.091,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 5091.77
İTİMAT CH-2020B BÜYÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLANABİLİ

Satıcı: DURUKAR TİCARET

5.206,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 5206.08
Go İthalat Itimat CH-2020B Büyük Boy Konvektör Isıtıcı - Soba Elektrikli Turbo Isıtma 3-Kademe Isı Ayarlanabilir TERMOSTAT=750-1250-2000W (5263)

Satıcı: Gökaday Store

5.381,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 5381.90

İtimat 2020B 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İtimat 2020B 2000W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İtimat 2020B 2000W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2200 W
• Min. Isıtma Gücü 750 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 40 cm
• Genişlik 60 cm
• Derinlik/Çap 10 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İtimat 2020B 2000W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.