Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

İtimat 2020UM 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İtimat CH-2020UM Petek Tipi Turbo Fanlı Konvektör Isıtıcı

Satıcı: newtrendd

2.324,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 2324.07
İTİMAT CH-2020UM KÜÇÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLI TERMOSTAT=750-1250-2000W (5060)

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 2849.05
İtimat İtimat 2020Um Petek Tipi Turbo Fanlı Konvektör Isıtıcı

Satıcı: MNT

2.939,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2939.30
İtimat İtimat 2020UM Petek Tipi Turbo Fanlı Konvektör Isıtıcı

Satıcı: Netoc

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 3000.00
İtimat CH-2020UM Petek Tipi Turbo Fanlı Konvektör Isıtıcı

Satıcı: mnt

3.003,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 3003.90
İtimat İtimat 2020UM Petek Tipi Turbo Fanlı Konvektör Isıtıcı

Satıcı: MNT

3.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3230.00
İTİMAT CH-2020UM KÜÇÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLI TERM

Satıcı: NARGO

3.408,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 3408.08
İTİMAT CH-2020UM KÜÇÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI-SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLI TERMOSTAT=750-1250-2000W (5343) 3.828,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3838.71
İTİMAT CH-2020UM KÜÇÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLI TERM

Satıcı: Nargo

4.071,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 4071.67
İTİMAT CH-2020UM KÜÇÜK BOY KONVEKTÖR ISITICI - SOBA ELEKTRİKLİ TURBO ISITMA 3-KADEME ISI AYARLI TERM

Satıcı: Durukar Ticaret

4.626,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 4626.75
İtimat Ch-2020Um Küçük Boy Konvektör Isıtıcı - Soba Elektrikli Turbo Isıtma 3-Kademe Isı Ayarlı Termostat=750-1250-2000W (5250)

Satıcı: İNURA GLOBAL

4.967,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 4967.30
Itimat CH-2020UM Küçük Boy Konvektör Isıtıcı - Soba Elektrikli Turbo Isıtma 3-Kademe Isı Aya - 10 W

Satıcı: İLKYAZ FASHION

5.675,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 5675.86
Svoria Store Itimat CH-2020UM Küçük Boy Konvektör Isıtıcı - Soba Elektrikli Turbo Isıtma 3-Kademe Isı A - Çok Renkli

Satıcı: Svoria Store

5.720,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 5720.78

İtimat 2020UM 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İtimat 2020UM 2000W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İtimat 2020UM 2000W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 750 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

İtimat 2020UM 2000W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.