Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EPK4570E10 1000W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İvigo Epk4570e10b Beyaz 1000 W Dijital Konvektör Isıtıcı Ayaklı

Satıcı: ivigoonline

5.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 5995.00
İvigo Epk4570e10b Beyaz 1000 W Dijital Konvektör Isıtıcı Ayak Ve Askılı

Satıcı: ivigoonline

6.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6580.00
iVigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 1000 Watt Beyaz EPK4570E10B

Satıcı: HİNDİRİM

6.907,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 6907.17
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 1000 Watt Beyaz Epk4570E10B

Satıcı: Hindirim

7.023,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 7023.28
ivigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 1000 Watt Beyaz

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

7.634,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 7634.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 1000 Watt Beyaz Epk4570e10b

Satıcı: Hindirim

7.634,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 7634.00
VİGO 1000 W DİJİTAL KONVEKTÖR ELEKTRİKLİ ISITICI

Satıcı: Koyuncuoğlu Yapı Market

8.105,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 8115.68
İvigo Dijital Beyaz 1000W

Satıcı: koyuncuoglumarket | 2 yorum

8.105,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 8105.68
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Dijital 1000 Watt Beyaz Epk4570e10b

Satıcı: Erenler Ticaret

11.933,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 11933.61

İvigo EPK4570E10 1000W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4570E10 1000W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Yok

İvigo EPK4570E10 1000W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel
• Etki Alanı (en fazla) 12 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Zemin
• Diğer Özellikler Enerji Tasarrufu Enerji Tüketim Göstergesi Ortam Sıcaklığı Göstergesi

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 1000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 6.8 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 70 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz Kahverengi Yeşil

İvigo EPK4570E10 1000W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.