Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EPK4570HS15B 1500W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

İvigo Epk4570hs15b Beyaz 1500 W Dijital Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı Ayaklı

Satıcı: ivigoonline

6.402,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 6402.00
İvigo Epk4570hs15b Beyaz 1500 W Dijital Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı Ayak Ve Askılı

Satıcı: ivigoonline

6.987,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6987.00
İvigo Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı 1500 Watt Beyaz EPK4570H15B

Satıcı: HİNDİRİM

7.381,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 7381.16
ivigo Isıtıcı, EPK4590H15 B Ayaklı İvigo 1500 Watt Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı

Satıcı: Hindirim

7.498,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 7498.92
ivigo Isıtıcı, EPK4590H15 B Ayaklı İvigo 1500 Watt Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı

Satıcı: İvigo Isıtıcı

7.498,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 7498.92
İvigo 1500 Watt Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı- EPK4570H15B Ayaklı

Satıcı: Hindirim

8.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 8151.00
ivigo İvigo 1500 Watt Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı- Ayaklı

Satıcı: Hindirim

8.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 8151.00
ivigo İvigo 1500 Watt Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı- Ayaklı

Satıcı: Des Hause

8.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 8151.00
ivigo Isıtıcı, EPK4590H15 B Ayaklı İvigo 1500 Watt Hareket Sensörlü Konvektör Isıtıcı

Satıcı: Hindirim

8.151,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 8151.00

İvigo EPK4570HS15B 1500W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4570HS15B 1500W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

İvigo EPK4570HS15B 1500W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel
• Etki Alanı (en fazla) 17 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Dijital Ekran Dijital Termostat Duvara Monte Edilebilme Enerji Tüketim Göstergesi Hareket Sensörü IP24 Su Koruması Ortam Sıcaklığı Göstergesi Taşıma Kulpu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 1500 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 7.1 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 70 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EPK4570HS15B 1500W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.