Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

İvigo EPK4590M20B 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

ivigo SOLARİS KIP4570M20 MANUEL 2000 WATT KONVEKTÖR ISITICI

Satıcı: ardaexpress

3.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3365.00
İvigo Epk 4590 2000 W Manuel Konvektör Isıtıcı

Satıcı: Hausport

4.725,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4725.60
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 2000 Watt Beyaz EPK4590M20B

Satıcı: Hausport

4.933,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4933.35
ivigo Elektrikli Panel Manuel Konvektör Isıtıcı 2000 W Beyaz

Satıcı: Hausport

5.193,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5193.00
İvigo Epk4590m20b Beyaz 2000 W Manuel Konvektör Isıtıcı Ayaklı

Satıcı: ivigoonline

5.516,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5516.00
iVigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 2000 Watt Beyaz EPK4590M20B

Satıcı: HİNDİRİM

6.348,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 6348.84
İvigo Elektrikli Panel Manuel Konvektör Isıtıcı 2000 W Beyaz

Satıcı: Hindirim

6.463,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 6463.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 2000 Watt Beyaz

Satıcı: Hindirim

6.463,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 6463.00
İvigo EPK4590M20B 2000 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: ivigoısıtıcılar

6.533,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 6533.25
İvigo EPK4590M20B 2000 W Manuel Panel Konvektör Isıtıcı Beyaz

Satıcı: ceyy-internet

6.533,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 6533.25
VİGO 2000 W MANUEL KONVEKTÖR ELEKTRİKLİ ISITICI

Satıcı: ardaexpress

6.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 6935
İVİGO ISITICI, EPK4590M20B İVİGO ELEKTRİKLİ PANEL KONVEKTÖR ISITICI MANUEL 2000 WATT BEYAZ

Satıcı: İVİGO ELEKTRİKLİ ISITICILAR

7.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 7025.00
İvigo Elektrikli Panel Konvektör Isıtıcı Manuel 2000 Watt Beyaz EPK4590M20B

Satıcı: Hindirim

7.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 7025.00

İvigo EPK4590M20B 2000W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

İvigo EPK4590M20B 2000W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Yok

İvigo EPK4590M20B 2000W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 9 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 90 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

İvigo EPK4590M20B 2000W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.