Jopus JO-FI001 Fanlı

Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Jopus JO-FI001 Fanlı Fiyatları

Jopus 2000W Fanlı Isıtıcı Jo-Fı001

Satıcı: vebingo

724,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 724.30
Jopus JO-FI001 Fanlı Isıtıcı

Satıcı: jopus

727,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 727.99
Jopus Fanlı Isıtıcı Jo-Fı001

Satıcı: Jopus

728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 728.00
Jopus Fanlı Isıtıcı JO-FI001

Satıcı: JOPUS

735,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 735.99
Jopus Fanlı Isıtıcı JO-FI001

Satıcı: JOPUS

735,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 735.99
Jopus JO-FI001 Fanlı Isıtıcı

Satıcı: vebingo

737,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 737.01
Jopus JO-FI001 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: JOPUS

768,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 768.00
Jopuss Fanlı Isıtıcı JO-FI001

Satıcı: BEKİR AKGÖĞ | 1 yorum

799,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 799.88
Jopus Fanlı Isıtıcı JO-FI001 - Lila

Satıcı: Jopus | 1825 yorum

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 799.99
Jopus 2000W Elektrikli Fanlı Isıtıcı,Termostatlı,Sıcak-Soğuk Hızlı Isıtma, 25 m² Alan Kapasitesi,Antrasit

Satıcı: Jopus

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 799.99
Jopus 2000W Elektrikli Fanlı Isıtıcı, Termostatlı, Sıcak-Soğuk Hızlı Isıtma, 25 m² Alan Kapasitesi

Satıcı: Jopus

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 799.99
Jopus JO-FI001 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: vebingo

800,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 800.98

Jopus JO-FI001 Fanlı Fiyat Geçmişi

Jopus JO-FI001 Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Jopus JO-FI001 Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Jopus JO-FI001 Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.