Kiwi KHT-8415 2000W Fanlı

Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Kiwi KHT-8415 2000W Fanlı Fiyatları

Kiwi 8415 Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk 2000W Termostatlı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

549,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 549.73
Kiwi KHT-8415 Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk 2000 W Termostatlı

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

576,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 576.45
Kiwi KHT-8415 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

601,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 601.59
Kiwi KHT-8415 Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk

Satıcı: Kuzey Pazarlama

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 629.00
Kiwi KHT-8415 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: kuzeypazarlama

658,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 658.01
Kiwi Kht 8415 Elektrikli Isıtıcı Fan

Satıcı: Kuzeypazarlama | 624 yorum

669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 669.00
Kiwi Kht-8415 Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk 2000 W Termostatlı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

672,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 672.50
Kiwi KHT-8415 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: burakimticaret

695,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 695.64
Kiwi 8415 Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk 2000W Termostatlı

Satıcı: Şehzade Online

736,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 736.00
Kiwi 8415 Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk 2000W Termostatlı

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

832,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 832.70
Kiwi Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk 2000w Termostatlı

Satıcı: Prestij Dünyası

979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 979.00
Kiwi KHT-8415 Beyaz Renkli Fanlı Isıtıcı Sıcak - Soğuk Kullanım Alanı İçin Güçlü Performans

Satıcı: Motto Mobilya Ve Hırdavat

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 1199.00
Kiwi KHT-8415 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: çeşitvar

1.393,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 1393.08

Kiwi KHT-8415 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Kiwi KHT-8415 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Kiwi KHT-8415 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Fanlı/Seramik Isıtıcı
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Termostat Ergonomik Tutma Kolu Güç Gösterge Işığı Soğuk Üfleme

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 26 cm
• Genişlik 21.9 cm
• Derinlik/Çap 14.3 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Kiwi KHT-8415 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.