Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Kiwi KHT-8457 1500W Yağlı Radyatör Fiyatları

Kiwi KHT-8457 7 Dilim 1500 W Yağlı Radyatör

Satıcı: ESMEL AVM | 55 yorum

1.630,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 1630.79
Kiwi KHT-8457 Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör

Satıcı: URGANCIOĞLU

1.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1570.00
Kiwi KHT-8457 Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör

Satıcı: TurkuazBeyazEşya

1.580,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 1580.89
Kiwi Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: Urgancıoğlu

1.621,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1621.14
Kiwi Kht-8457 Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: FırsatDünyası

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 1709
Kiwi Kht-8457 Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: FırsatDünyası

1.737,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1737.20
Kiwi Kht-8457 Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.737,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 1737.55
Kiwi Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1739.00
Kiwi Kht-8457 Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

1.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1899.10
Kiwi Kht-8457 Devrilme Korumalı 7 Bölmeli Yağlı Radyatör Beyaz

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

1.939,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1939.03

Kiwi KHT-8457 1500W Yağlı Radyatör Fiyat Geçmişi

Kiwi KHT-8457 1500W Yağlı Radyatör Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Dilim Sayısı:

Kiwi KHT-8457 1500W Yağlı Radyatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Yağlı Radyatör
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Dilim Sayısı 7 Dilim
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Güç Gösterge Işığı Kablo Sarma Yuvası Termostat 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 1500 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Kiwi KHT-8457 1500W Yağlı Radyatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.