Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Kumtel EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Kumtel Ex 23 Süper Ecoray 2300 Watt İnfrared Isıtıcı Duvar Tipi 2300W Kolay Temizlenir Siyah

Satıcı: kumtel

1.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 1379
Kumtel Duvar Tipi Isıtıcı İnfrared Ex-23

Satıcı: BORAKS

1.254,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1254.90
Kumtel Kum Ex-23 Isıtıcı Ecoray Infrared Yatay 2300W

Satıcı: UĞUR HOME YERİŞLER

1.385,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1385.80
Kumtel Duvar Tipi Isıtıcı İnfrared EX-23

Satıcı: Kumtel Türkiye | 1028 yorum

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1429.00
KUMTEL SÜPER ECORAY 2300 WATT INFRARED ISITICI SOBA EX 23

Satıcı: kumtelturkiye

1.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 1439.00
Kumtel EX-23 Ecoray 2300 W Duvar Tipi Infrared Isıtıcı Siyah

Satıcı: kumtelturkiye

1.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 1439.00
Kumtel Ex-23 2300 W Termostatlı Dış Mekan Elektrikli Duvar Tipi Infrared Isıtıcı 30 m2

Satıcı: Uğur Home

1.609,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 1609.90
Kumtel Duvar Tipi Isıtıcı İnfrared EX-23

Satıcı: BORAKS

1.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 1639.00
Kumtel Ecoray 2300 W Infrared Isıtıcı Termostatlı Yağmura Karşı Koruma Özelliği ile

Satıcı: FİLBEY | 11 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2999.00

Kumtel EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Kumtel EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok
Var
Filament Sayısı:

Kumtel EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Etki Alanı (en fazla) 24 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Tavan
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Termostat Elipsoidal Tel Sarım IPX2 Su Sıçrama Korumalı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2300 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 20 cm
• Genişlik 84 cm
• Derinlik/Çap 10 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Kumtel EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.