Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Kumtel Kum-1225S 9 Dilim 2000W Yağlı Radyatör Fiyatları

Kumtel 9 Dilim Beyaz Radyatör Kum-1225S

Satıcı: AntGroup | 1244 yorum

1.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1700.00
Kumtel 9 Dilim Beyaz Radyatör Kum-1225S

Satıcı: TBM TEKNOLOJİ

1.638,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1638.00
Kumtel KUM-1225 KBR 2000 W 9 Dilimli Radyatör

Satıcı: OVAAVM

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 1649.00
Kumtel KUM-1225 KBR 2000 W 9 Dilimli Radyatör

Satıcı: aycicegi

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1649.00
Kumtel Kum-1225S 9 Dilimli 2000 W Beyaz Yağlı Radyatör

Satıcı: ÜGA MAĞAZACILIK

1.683,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1683.50
Kumtel Beyaz Radyatör 200 Watt 9 Dilim Isıtıcı Termostat Kontrollü Konforlu Kullanım

Satıcı: AntGroup | 46 yorum

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1850.00
KUMTEL 9 Dilim Beyaz Radyatör Kum-1225S

Satıcı: EKO-EKOL

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2149.00
KUMTEL 9 Dilim Beyaz Radyatör Kum-1225S

Satıcı: ARSLAN AVM

2.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2245.00
Kumtel KUM-1225 9 Dilimli 2000 W Yağlı Radyatör

Satıcı: RASYONEL

2.635,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2635.22
Kumtel KUM-1225 9 Dilimli 2000 W Yağlı Radyatör

Satıcı: Günebakan

3.127,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 3127.08
Kumtel Kum-1225 2000 W Termostatlı 9 Dilim Elektrikli Zemin Tipi Yağlı Radyatör 15 m2

Satıcı: Günebakan

3.399,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 3399.50
Kumtel Kum-1225 2000 W Termostatlı 9 Dilim Elektrikli Zemin Tipi Yağlı Radyatör 15 m2

Satıcı: SEZER AVM

3.771,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 3771.84
Kumtel Kum-1225 9 Dilim Beyaz Radyatör

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

4.741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4741.00

Kumtel Kum-1225S 9 Dilim 2000W Yağlı Radyatör Fiyat Geçmişi

Kumtel Kum-1225S 9 Dilim 2000W Yağlı Radyatör Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Dilim Sayısı:

Kumtel Kum-1225S 9 Dilim 2000W Yağlı Radyatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Yağlı Radyatör
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Dilim Sayısı 9 Dilim
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Antifriz Fonksiyonu Ayarlanabilir Termostat Donma Koruması Kablo Sarma Yuvası Taşıma Kulpu 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 64 cm
• Genişlik 25 cm
• Derinlik/Çap 48 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Kumtel Kum-1225S 9 Dilim 2000W Yağlı Radyatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.