Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Filament Sayısı:

Luxell EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Luxell Luxray EX-23 2300 W Infrared Isıtıcı-Ayak Hariç Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

930,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 940.37
Luxell Luxray Ex-23 2300 W Infrared Isıtıcı - Ayak Hariç Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 999.00
Luxell Ex-23 Ecoray 2300 W Infrared Isıtıcı - Ayak Hariç

Satıcı: KABLO TOPTAN

1.224,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1224.00
Luxell Luxray EX-23 2300 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: toptanampul

1.240,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1240.80
Luxell Duvar Tipi Isıtıcı EX23

Satıcı: herbirivar

1.265,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1265.59
Luxell Ex-23 Luxray 2300 W Duvar Tipi Elektrikli Infrared Isıtıcı ex-23

Satıcı: Herbirivar

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1300.00
Luxell Ex-23 Ecoray Isıtıcı Luxray Infrared Duvar Tipi.

Satıcı: Easy Shopping

1.385,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1385.01
Luxell Ex-23 Wall Duvar Tipi Isıtıcı Infrared

Satıcı: Easy Shopping | 37 yorum

1.434,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1434.51
Luxell Ex-23 Ecoray 2300w Infrared Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: Hausport

1.479,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1479.36
Luxell XX-140 Ex-23 Luxray Infared Istıcı

Satıcı: Easy Shopping | 4 yorum

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1499.00
Luxell Ex-23 Ecoray İnfrared Duvar Tipi Isıtıcı 2300 W

Satıcı: KABLO TOPTAN

1.638,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1638.00

Luxell EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Luxell EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok

Luxell EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2300 W
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Luxell EX-23 Ecoray 2300W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.