Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Luxell HC-2947 2500W Konvektör Isıtıcı Fiyatları

Luxell Hc 2940 1000 Watt Konvektör Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı Hc2947

Satıcı: GÜVENÇ MOB DTM

1.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 1840.00
Luxell HC-2947 2500 W Konvektör Isıtıcı

Satıcı: zeos

2.081,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2081.62
Luxell Hc 2947 Konvektör Konveksiyonel Isıtıcı 2500w Beyaz

Satıcı: DTM Express

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 2099.00
Luxell Konvektör Isıtıcı Hc-2947 2500W

Satıcı: GAD ELEKTROMARKET

2.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2184.00
Luxell Hc 2947 Konvektör Isıtıcı 2500w Beyaz

Satıcı: ZeoS

2.187,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 2197.76
Luxell Hc-2947 2500W Konvektör Isıtıcı Siyah

Satıcı: İNDİRİM GELSİN

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2200.00
Luxell Hc 2947 Konvektör Konveksiyonel Isıtıcı, 2500W, Siyah

Satıcı: DTMEXPRESS

2.206,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 2216.99
Luxell HC 2947 Siyah 2500 W Konvektör Isıtıcı 2.170,07 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2180.07
Luxell HC-2947 2500 W Konvektör Isıtıcı

Satıcı: gazimetal

2.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 2275.00
Luxell Hc 2947 Konvektör Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: ZeoS

2.277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 2277.00
Luxell Hc-2947 2500 W Termostatlı Elektrikli Ayaklı Konvektör Isıtıcı 20 m2

Satıcı: ZeoS

2.285,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 2285.00
Luxell Hc-2947 2500 W Termostatlı Elektrikli Ayaklı Konvektör Isıtıcı 20 m2

Satıcı: Hausport

2.300,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 2300.90
Luxell HC-2947 Konvektör Isıtıcı 2500 W Siyah Duvara Monte Edilebilir Kullanım Alanı İçin

Satıcı: İndirim Gelsin | 60 yorum

2.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 2450.00
Luxell Hc 2947 Konvektör Isıtıcı 2500w Siyah

Satıcı: DTM EXPRESS

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2499.00
Luxell Hc 2947 2500W Elektrikli Konvektör Isıtıcı İç Mekan Kullanımı İçin Beyaz Renk - 2500 W

Satıcı: Gazinox

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 2500.00

Luxell HC-2947 2500W Konvektör Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Luxell HC-2947 2500W Konvektör Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Yok

Luxell HC-2947 2500W Konvektör Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Siyah

Luxell HC-2947 2500W Konvektör Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.