Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Luxell LUX09-FP 2400W Yağlı Radyatör Fiyatları

LUX09-FP-WG LUXELL BYZ/GRİ YAĞLI RADYATÖR 9 DİLİM

Satıcı: Luxell

3.439,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 3439.14
Luxell LUX09-FP-BW 9 Dilim 2400 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: PRESTON

3.587,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 3587.08
Luxell LUX09-FP-BW 9 Dilim 2400 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör (Siyah Beyaz)

Satıcı: PRESTON

3.794,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3794.64
Luxell LUX09-FP-WG 9 Dilim Beyaz Gri 2400 W Yağlı Radyatör

Satıcı: Amazon.com.tr

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 sn önce

4 4009
Luxell LUX09-FP-WG 2400 Watt Turbo Fanlı 9 Dilim Yağlı Radyatör Aşırı Isınma Koruması ile

Satıcı: LUXELL | 4 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 3999.00
Luxell LUX09-FP-BW 2400 Watt Turbo Fanlı 9 Dilim Yağlı Radyatör Aşırı Isınma Koruması ile

Satıcı: PRESTON | 3 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 saat önce

6 3999.00
Luxell Lux09-Fp-Wg 9 Dilim 2400 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: LUXELL

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 3999.00
Luxell Lux09-Fp-Wg 9 Dilim 2400 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: DTM Express

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 4299.00
Luxell Lux09-Fp-Wg 9 Dilim 2400 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: dtmexpress

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 4499.00

Luxell LUX09-FP 2400W Yağlı Radyatör Fiyat Geçmişi

Luxell LUX09-FP 2400W Yağlı Radyatör Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok
Var
Dilim Sayısı:

Luxell LUX09-FP 2400W Yağlı Radyatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Yağlı Radyatör
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Dilim Sayısı 9 Dilim
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Donma Koruması Güç Gösterge Işığı Kablo Sarma Yuvası Taşıma Kulpu 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2400 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Luxell LUX09-FP 2400W Yağlı Radyatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.