Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Luxell LUX13-FP 2900W Yağlı Radyatör Fiyatları

Luxell LUX13-FP-BW 13 Dilim Siyah Beyaz 2900 W Yağlı Radyatör

Satıcı: Amazon.com.tr

5.619,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5629.99
Luxell Lux13-Fp-Wg 13 Dilim 2900 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: DTM Express

5.459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5459.10
Luxell Lux13-Fp-Bw 13 Dilim 2900 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: DTM Express

5.459,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5459.10
Luxell LUX13-FP-BW 2900 Watt Turbo Fanlı 13 Dilim Yağlı Radyatör Aşırı Isınma Koruması ile

Satıcı: dtmexpress | 9 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 5999.00
Luxell LUX13-FP-WG 2900 Watt Turbo Fanlı 13 Dilim Yağlı Radyatör Aşırı Isınma Koruması ile

Satıcı: dtmexpress | 30 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 5999.00
Luxell Lux13-Fp-Wg 13 Dilim 2900 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: DTM Express

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 5999.00
Luxell Lux13-Fp-Bw 13 Dilim 2900 Watt Turbo Fanlı Yağlı Radyatör

Satıcı: DTM Express

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5999.00
LUXELL BYZ/GRİ YAĞLI RADYATÖR 13 DİLİM

Satıcı: dtmexpress

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 5999.00
LUXELL BYZ/GRİ YAĞLI RADYATÖR 13 DİLİM

Satıcı: Luxell

6.019,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 6019.14

Luxell LUX13-FP 2900W Yağlı Radyatör Fiyat Geçmişi

Luxell LUX13-FP 2900W Yağlı Radyatör Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Yok
Var
Dilim Sayısı:

Luxell LUX13-FP 2900W Yağlı Radyatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Yağlı Radyatör
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Dilim Sayısı 13 Dilim
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Donma Koruması Güç Gösterge Işığı Kablo Sarma Yuvası Taşıma Kulpu 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2900 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri

Luxell LUX13-FP 2900W Yağlı Radyatör İle En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Luxell LUX13-FP 2900W Yağlı Radyatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.