Luxell LX-6331 2000W Fanlı

Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Dikey

Luxell LX-6331 2000W Fanlı Fiyatları

Luxell 6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Bej

Satıcı: bikutuguzellik

910,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 910.47
Luxell 6331 Fanlı Isıtıcı, Bej, STD, 2000W, Duvara Monte Edilebilir

Satıcı: Amazon.com.tr

920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 930
Luxell Lx-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Bej

Satıcı: DTM Express

1.000,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 1000.10
Luxell 2000W Fanlı Isıtıcı – Ev ve Ofis Kullanımına Uygun, 2 Kademeli Isıtma/Soğutma, Otomatik Kapanma ve Yanmaz Gövde - Krem

Satıcı: dtmexpress | 434 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1099.00
Luxell Lx-6335T 2000 Watt Termostatlı Fanlı Isıtıcı

Satıcı: DTM Express

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1099.00
Luxell Lx-6331 Fanlı Isıtıcı 2000 Watt (Krem)

Satıcı: DTM EXPRESS

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1099.00
Luxell Lx-6331 2000 W Termostatlı Elektrikli Zemin Tipi Fanlı Isıtıcı 24 m2

Satıcı: dtmexpress

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1099.00
Luxell Lx-6331 1000W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Etinova

1.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 1137.50
Luxell Lx-6331 Beyaz Isıtıcı Fan 1000+1000 Watt 3 Farklı Kademede Çalışma

Satıcı: Etinova

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1150.00
Luxell LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: ULUSOY YAPI MALZEMELERİ | 110 yorum

1.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 1195.00
Luxell 6331 2000 W Fanlı Isıtıcı Bej

Satıcı: simstoree

1.208,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 1208.07
LUXELL KS-6335 FANLI ISITICI 2000 WATT

Satıcı: Luxell

1.289,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 1289.14
Luxell 6331 üflemeliısıtıcı

Satıcı: LUXELL

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1299.00
Luxell LX-6331 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Arya Mağaza

2.875,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 2875.20

Luxell LX-6331 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Luxell LX-6331 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Duvar
Dikey
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Luxell LX-6331 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Yükseklik 28 cm
• Genişlik 23 cm
• Derinlik/Çap 12 cm
• Renk Seçenekleri Bej Mavi Pembe

Luxell LX-6331 2000W Fanlı İle En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Luxell LX-6331 2000W Fanlı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Necati Ö***** Profil Resmi

2 yorum

Necati Ö***** Fan sesi biraz rahatsız edici akşamdan çalıştırdığınızda gece aşırı sıcaklara ulaşıyor aletin kendiside aşırı ısınıyor herhangi bir kesicisi veya duraklama yok devamlı çalışıyor Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Metin I*** Profil Resmi

6 yorum

Metin I*** Arkadaşlar ürün denedim bu 24 metre kare ısıtma yalan fan yeterli üfleme yok yüksek ısıtma hiç yok bence bu paraya degmez
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.