Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey

Luxell Orbit MH-1800 Infrared Isıtıcı (1800 W) Fiyatları

Luxell MH-1800 Orbit 1800 W Infrared Kule Tipi Dikey Isıtıcı, Siyah Gövde, 115,5 cm – Ev ve Ofis Kullanımına Uygun

Satıcı: ATE GROUP | 262 yorum

1.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1989.00
Luxell Mikatronik Dikey Isıtıcı Mh-1800

Satıcı: ATE GRUP

1.819,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1819.10
Luxell MH-1800-A0A Siyah Orbit Isıtıcı

Satıcı: ATE GROUP | 18 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1999.00
Luxell MH-1800 Orbit Kule Tipi 1800 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Bievce

2.207,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 2207.08
Luxell Mh-1800 Orbit Kule Tipi 1800 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Bievce

2.365,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2365.10
Luxell MH-1800 1800 W Dikey Infrared Isıtıcı

Satıcı: ugurhome

3.158,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 3158.19
Luxell MH-1800 Orbit Dikey Isıtıcı (Siyah)

Satıcı: EFEFARUKAVM

3.199,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 3199.63
Luxell MH-1800 1800 W Dikey Infrared Isıtıcı

Satıcı: gaziogluelektrik

3.255,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 3255.00
Luxell MH-1800 Orbit Dikey Isıtıcı

Satıcı: EFE FARUK AVM

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 3490.00
Luxell MH-1800 Orbit Kule Tipi 1800 W Infrared Isıtıcı

Satıcı: Uğur Home

3.719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 3719.90

Luxell Orbit MH-1800 Infrared Isıtıcı (1800 W) Fiyat Geçmişi

Luxell Orbit MH-1800 Infrared Isıtıcı Ürün Ailesi

Luxell Orbit MH-1800 1800 W Infrared Isıtıcı 1800 W 1.819,10 TL
Luxell Orbit MH-2300 2300 W Infrared Isıtıcı 2300 W Fiyat bulunamadı

Luxell Orbit MH-1800 Infrared Isıtıcı (1800 W) Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Filament Sayısı:

Luxell Orbit MH-1800 Infrared Isıtıcı (1800 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 1800 W
• Min. Isıtma Gücü 900 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 115 cm
• Genişlik 40 cm
• Derinlik/Çap 31 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Luxell Orbit MH-1800 Infrared Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Luxell Orbit MH-1800 Infrared Isıtıcı (1800 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.