Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Marsstar MS-200 2000W Fanlı Fiyatları

Marsstar Ms-200 Elektrikli Fanlı Isıtıcı 2000 Watt

Satıcı: İhtiyaç Uzmanı

791,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 791.70
Marsstar Ms-200 Elektrikli Fanlı Isıtıcı 2000 Watt

Satıcı: İHTİYAÇ UZMANI

800,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 800.40
Marsstar Ms-200 Elektrikli Fanlı Isıtıcı 2000 Watt

Satıcı: ihtiyaçuzmani

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 809.10
Marsstar Ms-200 Kutu Fan Isıtıcı

Satıcı: Yenibirev

818,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 818.10
FANLI ISITICI 2000W 50/60HZ MARSSTAR

Satıcı: Yenibirev

827,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 827.08
Marsstar MS-200 ELEKTRİKLİ FANLI ISITICI 2000 WATT

Satıcı: İHTİYAÇ UZMANI

870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 870.00
FANLI ISITICI 2000W 50/60HZ MARSSTAR

Satıcı: Yenibirev

872,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 872.03
Marsstar Ms 200 2000 W 2 İn1 Sıcak Soğuk Turbo Fanlı Isıtıcı/Marsstar

Satıcı: Lemmoni

895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 905
Marsstar MS-200 2000 W Beyaz 2 İn1 Sıcak - Soğuk Turbo Fanlı Isıtıcı İç Mekan Kullanımı İçin

Satıcı: Yenibirev | 10 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 899.00
Marsstar 2IN1 = SICAK - SOĞUK TURBO FANLI ISITICI 2 KADEME SICAK - 1 KADEME SERİN 2000W MS-200 (4457)

Satıcı: Yenibirev

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 899.00
Marsstar 2IN1 = SICAK - SOĞUK TURBO FANLI ISITICI 2 KADEME SICAK - 1 KADEME SERİN 2000W MS-200 (4457)

Satıcı: BESA MUTFAK EV GEREÇLERİ

910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 910.00
Marsstar Ms-200 Elektrikli Fanlı Isıtıcı 2000 Watt

Satıcı: AslanKozToptan

929,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 929.07
Marsstar MS200 Turbo Fanlı Isıtıcı 2000W Ayarlanabilir Termostat - Beyaz

Satıcı: TedarikzoneTR | 7 yorum

945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 945.00

Marsstar MS-200 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Marsstar MS-200 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Yok

Marsstar MS-200 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Marsstar MS-200 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.