Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Minisan Maximus DP EKO 1200Q Quartz Isıtıcı Fiyatları

Minisan Dp-1200q Elektrikli Quartz Isıtıcı 1200 W

Satıcı: LUXAMON SHOP

542,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 542.80
Minisan Dp-1200q Elektrikli Quartz Isıtıcı 1200 W

Satıcı: ELF TEKNO

548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 548.00
Minisan Fuji Quartz Devrilmez Emniyetli 1200w Elektrikli Isıtıcı

Satıcı: ELF TEKNO

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 549.00
MİNİSAN DP 1200 ELEKTRİKLİ ISITICI(SOBA)

Satıcı: teknotek41

557,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 557.07
Minisan Dp-1200Q Elektrikli Quartz Isıtıcı 1200 W

Satıcı: TURAN HOME

564,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 564.20
Minisan DP-1200Q Elektrikli Quartz Isıtıcı 1200 W Hafif Tasarımlı Eko Modlu Kullanım Alanı

Satıcı: ELF TEKNO | 52 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 599.00
Nextpage Minisan Quartz Masa Altı Soba Dp-1200Q

Satıcı: TURAN HOME

627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 627.00
MİNİSAN DP 1200 ELEKTRİKLİ ISITICI(SOBA)

Satıcı: ekonomikmarket

641,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 641.70
Minisan DP1200Q 1200W Devrilme Emniyetli/masa Altı

Satıcı: ELF TEKNO | 13 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 699.00
Minisan Elektrikli Quartz Isıtıcı Dp 1200Q Minisan

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

900,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 900.95

Minisan Maximus DP EKO 1200Q Quartz Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Minisan Maximus DP EKO 1200Q Quartz Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Yok
Filament Sayısı:

Minisan Maximus DP EKO 1200Q Quartz Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 1200 W
• Min. Isıtma Gücü 400 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Filament Sayısı 3 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Yükseklik 26 cm
• Genişlik 51 cm
• Derinlik/Çap 12 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Minisan Maximus DP EKO 1200Q Quartz Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.