Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Yatay

Minisan Maximus MS-2500 Quartz Isıtıcı Fiyatları

Minisan Ms 2500 Elektrikli Quartz Isıtıcı Şömine Tipi - 2500W ( Siyah Renk)

Satıcı: TURAN HOME

1.601,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1601.60
Minisan Ms 2500 Elektrikli Quartz Isıtıcı Şömine Tipi - 2500w ( Siyah Renk )

Satıcı: TURAN HOME

1.628,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1628.00
Minisan Ms 2500 Elektrikli Quartz Isıtıcı Şömine Tipi - 2500w ( Siyah Renk )

Satıcı: Keeva Home

1.648,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1648.60
Minisan Maxi MS-2500 Quartz Isıtıcı Siyah 2500 W

Satıcı: turanhomeappliances

1.719,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1719.57
Minisan Ms2500 Quartz Isıtıcı Soba 2500W 5 Flament

Satıcı: TURAN HOME

1.728,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1728.10
Minisan Maxi Ms-2500 Elektrikli Isıtıcı Soba 2500 W Güçlü Performans ve Dayanıklı Materyal

Satıcı: Keeva Home | 432 yorum

1.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 1850.00
Minisan Maxi 5 Çubuklu Elektrikli Soba Isıtıcı Termostatlı+Emniyetli

Satıcı: TURAN HOME | 59 yorum

1.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 1889.00
Minisan Maxi MS-2500 Quartz Isıtıcı Siyah 2500 W

Satıcı: turenyapimarket

2.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 2139.00
Minisan Maxi MS2500 Quartz Elektrikli Isıtıcı Soba Minisan

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

2.250,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2250.95
Minisan Maxi MS-2500 Elektrikli Isıtıcı Soba Krem Minisan

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

2.250,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 2250.95

Minisan Maximus MS-2500 Quartz Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Minisan Maximus MS-2500 Quartz Isıtıcı Temel Özellikleri

Zemin
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Var
Devrilme Emniyeti:
Var
Filament Sayısı:

Minisan Maximus MS-2500 Quartz Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Filament Sayısı 5 Adet
• Buhar Fonksiyonu Var
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Minisan Maximus MS-2500 Quartz Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.