Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Tavan
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Mirkraft Elirg 2000W Infrared Isıtıcı Fiyatları

Mirkraft Elirg 2000 Watt Karbon Infrared Elektrikli Tavan Isıtıcısı

Satıcı: ÇınarAVM | 63 yorum

5.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 5279.00
Mirkraft Elirg Light 2000 W Elektrikli Infrared Tavan Isıtıcısı Antrasit Renkli Kullanım Alanı İçin

Satıcı: HARLEM | 24 yorum

5.934,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 5934.06
MirKraft Elirg Elektrikli Isıtıcı | 2000 W | IP45 | Infrared ısıtıcı | Balkon ısıtıcısı | Tavan Isıtıcısı | Veranda ısıtıcısı | Kafe ısıtıcısı | Zincirli Elektrikli Soba

Satıcı: MOPAKS DIS TICARET

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 6560
Mirkraft Elirg 2000 Watt Karbon Infrared Elektrikli Tavan Isıtıcısı

Satıcı: HARLEM EV GEREÇLERİ

6.562,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6562.50
Mirkraft Elirg 2000 Watt Infrared Tavan Isıtıcısı Mrl-tav-01-ant

Satıcı: MOPAKS DIŞ TİCARET

6.624,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 6624.00
Mirkraft Elirg 2000 W Infrared Isıtıcısı

Satıcı: MOPAKS_DIS_TICARET

6.768,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 6768.00
Mirkraft Elirg 2000 W Termostatlı Elektrikli Tavan Tipi Infrared Isıtıcı 12 m2

Satıcı: MOPAKS DIŞ TİCARET

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 7200.00
Mirkraft Elirg Light 2000w Karbon Infrared Elektrikli Tavan Isıtıcısı

Satıcı: MOPAKS DIŞ TİCARET

7.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 7452.00
Mirkraft Elirg R.c. Led Işıklı Elektrikli Isıtıcı, 2000 W, Uzaktan Kumandalı

Satıcı: EMRE DOĞALTAŞ

7.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7600.00
MirKraft Elirg R.C. LED Işıklı Elektrikli Isıtıcı, 2000 W, Uzaktan Kumandalı

Satıcı: MOPAKS DIŞ TİCARET

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8900.00

Mirkraft Elirg 2000W Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Mirkraft Elirg 2000W Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Tavan
Yatay
Yok

Mirkraft Elirg 2000W Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Aç/Kapat
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Tavan
• Diğer Özellikler IP45 Karbon Filament

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Buhar Fonksiyonu Yok

TASARIM

• Ağırlık 3.5 kg
• Yükseklik 30 cm
• Genişlik 42 cm
• Derinlik/Çap 42 cm
• Renk Seçenekleri Antrasit

Mirkraft Elirg 2000W Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.