Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey

Philips 5000 Serisi CX5120 2000W Fanlı Fiyatları

Philips CX5120/11 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

5.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 5439.00
Philips CX5120/11 5000 Serisi Kompakt Isıtıcı Siyah

12 yorum

5.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 5439.00
Philips CX5120/11 2000 W Seramik Isıtıcı

Satıcı: Makroreyon

5.695,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 5695.11
Phiips CX5120/11 Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 5799.00
Philips CX5120/11 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı

Satıcı: Makroreyon

6.196,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6206.58
Philips Cx5120/11 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı

Satıcı: Makroreyon

6.278,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6278.10
Philips 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı, 2 saniyede hızlı ısıtma, CX5120/11

Satıcı: Veyisoğlu | 40 yorum

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 6300.00
PHILIPS CX5120/11 KULE TİPİ ISITICI

Satıcı: MakroReyon

6.364,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 6364.05
Philips Cx5120/11 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı

Satıcı: MakroReyon

6.369,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 6369.09
Philips 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı, 2 saniyede hızlı ısıtma, CX5120/11

Satıcı: Özarslan Ticaret | 40 yorum

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 6599.00
Philips CX5120/11 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı

Satıcı: Makroreyon

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 6699.00
Philips Cx5120/11 Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7499.00
Philips CX5120/11 2000 W Seramik Isıtıcı

Satıcı: BAKSERLTD

7.819,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 7819.08
Philips Cx5120/11 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı

Satıcı: EfeFarukAvm

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 8099.00
Philips CX5120/11 5000 Seramik Isıtıcı

Satıcı: KÖPRÜCÜ SHOWROOM

8.244,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 8244.03
Philips Yeni Seri En Hızlı Isıtma Cx5120 5000 Serisi Akıllı Kule Tipi Seramik Isıtıcı Kumandalı

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

13.604,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 13604.50

Philips 5000 Serisi CX5120 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Philips 5000 Serisi CX5120 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Philips 5000 Serisi CX5120 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Fanlı/Seramik Isıtıcı
• Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 20 m²
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Akıllı Uygulama Sistemi Dijital Zamanlayıcı Ekonomik mod Led Ekran Ortam Sıcaklığı Göstergesi Otomatik Kapanma Salınım Özelliği Taşıma Kulpu Yapay Zeka Desteği

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1200 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 2.4 kg
• Yükseklik 58 cm
• Genişlik 21 cm
• Derinlik/Çap 21 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips 5000 Serisi CX5120 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.