Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Sinbo SFH-6937 2000W Yağlı Radyatör Fiyatları

Sinbo SFH-6937 Yağlı Radyatör-Beyaz

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası | 5 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2399.00
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

2.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2249.10
Sinbo SFH-6937 2000W Yağlı Radyatör-9 Dilim, Termostatlı, 3 Kademeli Isıtıcı

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

2.249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 2259
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: sinboresmimagazasi

2.324,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2324.07
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

2.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2374.05
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.432,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 2432.26
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

2.444,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 2444.73
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.508,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2508.38
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.594,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 2594.64
Sinbo SFH-6937 9 Dilim Yağlı 2000 W Radyatör Isıtıcı

Satıcı: kuzeypazarlama

2.599,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 2599.90
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 2799.00
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.800,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 2800.10
Sinbo Sfh-6937 9 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: LUMİSA HOME

3.184,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 3184.10

Sinbo SFH-6937 2000W Yağlı Radyatör Fiyat Geçmişi

Sinbo SFH-6937 2000W Yağlı Radyatör Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Dilim Sayısı:

Sinbo SFH-6937 2000W Yağlı Radyatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Yağlı Radyatör
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Dilim Sayısı 9 Dilim
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Termostat Güç Gösterge Işığı 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Sinbo SFH-6937 2000W Yağlı Radyatör İle En Çok Karşılaştırılan Isıtıcılar

Sinbo SFH-6937 2000W Yağlı Radyatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.