Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Sinbo SFH-6938 2500W Yağlı Radyatör Fiyatları

Sinbo Sfh-6938 7 Dilim Yağlı Radyatör 2000 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.898,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1898.71
Sinbo Sfh-6938 7 Dilim Yağlı Radyatör 1500 W

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA | 1 yorum

1.998,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 2008.7
Sinbo Sfh-6938 7 Dilim Yağlı Radyatör 1500 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.288,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 2288.70
Sinbo Sfh-6938 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

2.818,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 2818.80
Sinbo Sfh-6938 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.890,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2890.70
Sinbo SFH-6938 1500 W 7 Dilim Yağlı Radyatör

Satıcı: kuzeypazarlama

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 2900.00
Sinbo Sfh-6938 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

2.991,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2991.97
Sinbo 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.043,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 3043.90
Sinbo Sfh-6938 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.228,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 3228.70
Sinbo Sfh-6938 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W-10236

Satıcı: Dossimo

3.947,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 3947.06
Sinbo 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W

Satıcı: Dossimo

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 3999.00
Sinbo Sfh-6938 11 Dilim Yağlı Radyatör 2500 W

Satıcı: Dossimo

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

12 4509

Sinbo SFH-6938 2500W Yağlı Radyatör Fiyat Geçmişi

Sinbo SFH-6938 2500W Yağlı Radyatör Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Dilim Sayısı:

Sinbo SFH-6938 2500W Yağlı Radyatör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Yağlı Radyatör
• Kontrol Şekli Isı Ayar Düğmesi
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Dilim Sayısı 11 Dilim
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Termostat Güç Gösterge Işığı 360 Derece Dönebilen Tekerler

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 3 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Sinbo SFH-6938 2500W Yağlı Radyatör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.