Sinbo SFH-6940 2000W Fanlı

Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var

Sinbo SFH-6940 2000W Fanlı Fiyatları

Sinbo - Soğuk ve Yatay - Dikey Kullanıma Uygun SFH-6940 - 1000 W

Satıcı: DoğanBazaar | 38 yorum

951,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 951.69
Sinbo SFH-6940 2000 W Fanlı Isıtıcı

Satıcı: Doganbazaar | 27 yorum

909,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 909.09
Sinbo Fanlı Isıtıcı 2000W Sıcak - Soğuk Ve Yatay - Dikey Kullanıma Uygun Sfh-6940

Satıcı: DoğanBazaar

909,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 909.10
sinbo-Soğuk ve Yatay-Dikey Kullanıma Uygun SFH-6940

Satıcı: DoğanBazaar

924,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 924.08
Sinbo Fanlı Isıtıcı 2000w Sıcak - Soğuk ve Yatay - Dikey Kullanıma Uygun

Satıcı: e-koz

942,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 942.16
Sinbo Fanlı Isıtıcı 2000w Sıcak - Soğuk ve Yatay - Dikey Kullanıma Uygun

Satıcı: GOBYPET

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 999.00
sinbo - Soğuk ve Yatay - Dikey Kullanıma Uygun SFH-6940

Satıcı: DOGANBAZAAR

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 999.00
Sinbo SFH-6940 2000W Fanlı Isıtıcı – Ayarlanabilir Termostatlı, Soğuk Hava Üflemeli, İç Mekan Kullanıma Uygun

Satıcı: BakserLTD | 82 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1099.00
Sinbo Sfh-6940 Fanlı Isıtıcı 2000 W

Satıcı: Arya Mağaza

2.299,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 2299.20

Sinbo SFH-6940 2000W Fanlı Fiyat Geçmişi

Sinbo SFH-6940 2000W Fanlı Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var

Sinbo SFH-6940 2000W Fanlı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2000 W
• Min. Isıtma Gücü 1000 W
• Kademe Sayısı 2 Kademe
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Sinbo SFH-6940 2000W Fanlı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.