Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Max. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay
Aşırı Isınma Emniyeti:
Var
Buhar Fonksiyonu:
Yok

Solaris KIP4570E25 2500W Konvektör Isıtıcı (2500 W) Fiyatları

Solaris Kıp4570e25 Dijital 2500 Watt Konvektör Isıtıcı

Satıcı: ardaexpress

3.230,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3230.50
Solaris Kıp4570e25 2500 W Dijital Konvektör Isıtıcı Ayaklı - İvigo Markasının Bir Modelidir -

Satıcı: ivigoonline

3.354,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3354.00
Solaris Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt KIP4570E25

Satıcı: HİNDİRİM | 2 yorum

4.208,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 4208.11
Solaris Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt Kıp4570E25 - Ivigo Markasının Bir Modelidir

Satıcı: Hindirim

4.383,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 4383.80
Solaris KIP4570E25 2500 W Dijital Elektrikli Konvektör Isıtıcı

Satıcı: ceyy-internet

4.431,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 4431.45
Solaris Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt KIP4570E25

Satıcı: UlutürkElektronik

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 4699.00
Solaris KIP4570E25 Dijital 2500 Watt Konvektör Isıtıcı

Satıcı: ardaexpres

4.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 4765.00
SOLARIS Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt Kıp4570e25 - Ivigo Markasının Bir Modelidir

Satıcı: Hindirim

4.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4765.00
SOLARIS Konvektör Isıtıcı Dijital 2500 Watt Kıp4570e25 - Ivigo Markasının Bir Modelidir

Satıcı: Des Hause

4.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4765.00

Solaris KIP4570E25 2500W Konvektör Isıtıcı (2500 W) Fiyat Geçmişi

Solaris KIP4570E25 2500W Konvektör Isıtıcı Ürün Ailesi

Solaris KIP4570E25 2500W Konvektör Isıtıcı (2500 W) Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Var
Yok

Solaris KIP4570E25 2500W Konvektör Isıtıcı (2500 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Konvektör Isıtıcı
• Kontrol Şekli Dijital Panel
• Etki Alanı (en fazla) 24 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Zemin
• Diğer Özellikler Çocuk Kilidi Dijital Ekran Dijital Termostat Duvara Monte Edilebilme IP24 Su Koruması Ortam Sıcaklığı Göstergesi Otomatik Kapanma Zaman Ayarı

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 2500 W
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Aşırı Isınma Emniyeti Var

TASARIM

• Ağırlık 5.8 kg
• Yükseklik 45 cm
• Genişlik 70 cm
• Derinlik/Çap 8 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Solaris KIP4570E25 2500W Konvektör Isıtıcı (2500 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.