Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Zemin
Kullanım Pozisyonu:
Dikey

UFO Micatronic UK 2300W Infrared Isıtıcı (2300 W / Uzaktan Kumanda) Fiyatları

UFO Micatronic 2300 W UK Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: KRAFT DTM

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 7909
UFO Micatronic 2300 Watt Kule Tipi Isıtıcı, Uzaktan Kumandalı

Satıcı: TİRYAKİ GRUP

7.819,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 7819.08
Ufo Micatronic 2300W Infrared Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: Bizim Mağaza

8.080,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 8080.80
Ufo Micatronic 2300 W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8099.00
UFO Micatronic 2300 Watt Kule Tipi Isıtıcı, Uzaktan Kumandalı

Satıcı: UFOTR

8.261,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 8261.60
UFO Micatronic 2300 W UK Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: gunesavmeregli

8.277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 8277.00
Ufo Micatronic 23/UK 2300 W Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı

Satıcı: TİRYAKİ GRUP

8.531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 8531.00
Ufo Isıtıcı Mikatronic/23 Uk 2300 W

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8900.00
Ufo Micatronic 2300 W Uzaktan Kumandalı Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM | 407 yorum

8.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 8950.00
Ufo Micatronic 2300 W Termostatlı Dış Mekan Elektrikli Kule Tipi Infrared Isıtıcı 20 m2

Satıcı: UFOTR

8.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 8980.00
UFO Micatronic Tower 23/uk 2300 W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: ÇALIŞKANAVM

9.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 9800.00
UFO Micatronic 2300 W Kule Tipi Isıtıcı

Satıcı: Adal Mağazacılık

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 9990.00

UFO Micatronic UK 2300W Infrared Isıtıcı (2300 W / Uzaktan Kumanda) Fiyat Geçmişi

UFO Micatronic UK 2300W Infrared Isıtıcı Ürün Ailesi

UFO Micatronic UK 2300W Infrared Isıtıcı (2300 W / Uzaktan Kumanda) Temel Özellikleri

Zemin
Dikey
Devrilme Emniyeti:
Var
Filament Sayısı:

UFO Micatronic UK 2300W Infrared Isıtıcı (2300 W / Uzaktan Kumanda) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 23 m²
• Kullanım Pozisyonu Dikey
• Isıtıcı Konumu Zemin
• Diğer Özellikler Elektronik Panel Mesafe Sensörü Mikatronik Teknoloji Programlanabilir Kapanma Yüksek Gerilim Koruması

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Yükseklik 111.3 cm
• Genişlik 40.3 cm
• Derinlik/Çap 37.9 cm
• Renk Seçenekleri Siyah

UFO Micatronic UK 2300W Infrared Isıtıcı (2300 W / Uzaktan Kumanda) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.