Isıtıcı Tipi:
Kontrol Şekli:
Kademe Sayısı:
Max. Isıtma Gücü:
Min. Isıtma Gücü:
Etki Alanı (en fazla):
Isıtıcı Konumu:
Duvar
Kullanım Pozisyonu:
Yatay

UFO S/3000 UK Infrared Isıtıcı Fiyatları

UFO Star 3000 Watt Duvar Tipi Isıtıcı, Uzaktan Kumandalı

Satıcı: UFOTR

8.537,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 8537.60
Ufo Star 3000 W Uzaktan Kumandalı Duvar Tipi Isıtıcı

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

8.554,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8554.00
UFO Star 3000 W Uzaktan Kumandalı Duvar Tipi Isıtıcı

Satıcı: SEFA'M HOME | 157 yorum

8.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 8840.00
UFO Star 3000 Watt Duvar Tipi Isıtıcı, Uzaktan Kumandalı

Satıcı: TİRYAKİ GRUP

8.970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 8970.00
UFO Star 3000 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı Gri Renk ile 18-30 m2 Alanlar için Tasarruflu

Satıcı: SEFA'M HOME | 25 yorum

8.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 8985.00
Ufo Star S/3000 W Duvar Tipi Isıtıcı - Uzaktan Kumandalı

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

9.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9009.00
Ufo Star Uk 3000 W Kumandalı Infrared Isıtıcı + Ayak

Satıcı: gunesavmeregli

9.207,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 9207.00
Ufo Star S 30 3000 W Termostatlı Elektrikli Duvar Tipi Infrared Isıtıcı 25 m2

Satıcı: UFOTR

9.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 9280.00
UFO S/3000 W UK Duvar Tipi Isıtıcı, İnfrared Işık, 5 Kademeli, 110 x 10 x 19 cm, Gümüş

Satıcı: Gureller

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 10000
Ufo Star Uk 3000 W Kumandalı Infrared Isıtıcı + Ayak

Satıcı: sefa-mhome

10.211,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 10211.40
Ufo Star/Uk 3000 W Kumandalı İnfrared Isıtıcı+Ayak

Satıcı: EFEFARUKAVM

10.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10909.00
Ufo Star/Uk 3000 W Kumandalı İnfrared Isıtıcı+Ayak

Satıcı: EFE FARUK AVM

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 11900.00
UFO Star/Uk 3000 W Kumandalı İnfrared Isıtıcı+Ayak

Satıcı: SEFAM HOME

11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 11990.00

UFO S/3000 UK Infrared Isıtıcı Fiyat Geçmişi

UFO S/3000 UK Infrared Isıtıcı Temel Özellikleri

Duvar
Yatay
Buhar Fonksiyonu:
Yok
Devrilme Emniyeti:
Var
Filament Sayısı:

UFO S/3000 UK Infrared Isıtıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Isıtıcı Tipi Infrared Isıtıcı
• Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda
• Etki Alanı (en fazla) 30 m²
• Kullanım Pozisyonu Yatay
• Isıtıcı Konumu Duvar Zemin
• Diğer Özellikler Alüminyum Paslanmaz Gövde Duvara Monte Edilebilme IP34 Suya Karşı Yalıtımlı Led Ekran

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Max. Isıtma Gücü 3000 W
• Min. Isıtma Gücü 1800 W
• Kademe Sayısı 5 Kademe
• Filament Sayısı 1 Adet
• Buhar Fonksiyonu Yok
• Devrilme Emniyeti Var

TASARIM

• Yükseklik 19 cm
• Genişlik 112 cm
• Derinlik/Çap 9 cm
• Renk Seçenekleri Gri

UFO S/3000 UK Infrared Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.